Regeneracja mięśni

Myślisz, że najlepsze rezultaty osiągniesz, gdy osiągniesz maksymalny wynik na siłowni? Czas skupić się na tym, co robisz poza nim. Im bardziej się pocisz i pracujesz nad sobą, tym intensywniejsza powinna być późniejsza regeneracja. Tylko wtedy organizm będzie naprawdę gotowy, aby znowu osiągnąć cel!

Masz ciężki trening za sobą i odczuwasz ból mięśni? Ale to nie znaczy, że Twoje mięśnie będą rosły. Nie zwiększają swojej objętości podczas wysiłku, a dopiero po nim. Intesywne obciążenie rozbija tkanki na "poziomie mikro" i pochłania naszą energię. Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać swój trening, bądź mądry i zwracaj szczególną uwagę na fazę potreningową. Zacznij od odpowiedniego rozciągnięcia ciała, rozluźnienia i zapewnienia mu dokładnie tego, czego potrzebuje.

Po wymagającym treningu mięśnie potrzebują odżywienia, które zadba o doładowanie energii i zwiększenie masy mięśniowej. Doskonałym wyborem jest napój proteinowy zawierający BCAA, które odgrywają ważną rolę w syntezie białek mięśniowych, a tym samym wspierają wzrost i odnowę komórek mięśniowych. Inne preparaty zawierające substancje takie jak glutamina, inne aminokwasy, enzymy, witaminy, HMB również mają pozytywny wpływ na regenerację. Niezależnie od tego, czy bierzesz udział na treningach wytrzymałościowych lub siłowych, każdy może u nas coś wybrać dla siebie!