Suplementy diety na energię

Szukasz wysokiej jakości źródła energii dla swojego organizmu? Potrzebujesz natychmiastowej regeneracji? Nie rezygnuj z gry! Zawsze miej pod ręką coś, co doda Ci siły i poczujesz natychmiastowy dopływ energii. Dzięki naszym suplementom diety możesz trenować nie tylko dłużej, ale również intensywniej.

Ich działanie?

  • dostarczają organizmowi niezbędnej energii we właściwym czasie,
  • wspomagają szybką regenerację mięśni,
  • utrzymują ciało w dobrej kondycji,
  • wspomagają odporność,
  • pomagają zapobiegać hipoglikemii i wahaniom energii,
  • wspomagają przyrostu masy mięśniowej,
  • nie obciążają trawienia.

Jeśli sytuacja wymaga od Ciebie maksymalnego zaangażowania, ale brakuje Ci sił, sięgnij po przekąskę w postaci żelu energetycznego. Zawiera kompleks stymulantów takich jak glukoza, aminokwasy i minerały. Dostarcza organizmowi niezbędną energię, a tym samym utrzymuje Twoją wydajność na najwyższym poziomie. Jest w praktycznym opakowaniu, dzięki czemu możesz zabrać go wszędzie ze sobą. Dzięki niemu unikniesz uczucia zmęczenia i bez obaw pobiegniesz do celu.

Tabletki energetyczne również zapewnią Ci porządną dawkę energii. Kompleksowa formuła zawiera wszystko, czego potrzebuje Twój organizm przed i po treningu sportowym, a będziesz miał energię za trzech!

L-karnityna jest w stanie zwiększać produkcję energii na poziomie komórkowym, co przekłada się na zredukowanie uczucia zmęczenia i poprawę ogólnej wydajności. 

Maltodekstryna to wielocukier składający się przede wszystkim z glukozy. Maltodekstryna jest lekkostrawna, przez co stanowi źródło szybko pozyskiwanej energii, dzięki czemu znalazła zastosowanie w wielu innych produktach.

Trening siłowy nie jest możliwy bez nowoczesnych produktów zawierających kreatynę. Ta naturalna dla organizmu substancja potrafi skutecznie pobudzić nawet podczas bardzo intensywnych ćwiczeń (kulturystyka, podnoszenie ciężarów) i jednocześnie stymuluje przyrost masy mięśniowej.

Popularne batony energetyczne to świetny sposób na zaczerpnięcie drugiego oddechu. Jeśli wolisz otrzymywać energię w postaci stałej, te małe przekąski są dla Ciebie. Nie obciążają żołądka, ich specjalnością jest doskonały smak oraz wszechstronna dawka dobroczynnych substancji, witamin i minerałów

Wszystkie te produkty są odpowiednim suplementem diety dla sportowców i osób aktywnych. Należy pamiętać, że bez odpowiedniego źródła energii i bez regeneracji każdemu bardzo trudno jest osiągnąć upragnione rezultaty sportowe.