Limitowana edycja Gelo-3 Complex z batonami na stawy gratis

Program lojalnościowy

Program lojalnościowy

Opłaca się być członkiem klubu lojalnościowego Kompava.

Chętnie kupujesz produkty Kompava w naszym sklepie internetowym? Nagrodzimy Cię za Twoją lojalność. Dołącz do naszego klubu lojalnościowego i kupuj wygodniej. Zbieraj punkty za każde zamówienie, które następnie możesz wykorzystać w postaci rabatu na cały zakup.

To bardzo proste i możesz to zrobić w kilku krokach:

1. Załóż konto klienta w naszym sklepie internetowym. Na Twoim koncie będą zbierać się punkty lojalnościowe za każde zamówienie. Po utworzeniu konta natychmiast nagrodzimy Cię 10 punktami lojalnościowymi.

2. Zaloguj się do swojego konta klienta i złóż zamówienie. Za każde 10 zł otrzymasz 10 punkt, co oznacza rabat w wysokości 1 zł przy następnym zamówieniu. Na przykład, kupując za 225 zł, otrzymujesz 225 punktów, dzięki którym możesz zastosować rabat w wysokości 22,5 zł na kolejne zamówienie.

3. Swoje punkty wymieniasz w koszyku, bezpośrednio w pierwszym kroku, gdzie Twój rabat zostanie automatycznie naliczony.

Warunki klubu lojalnościowego Kompava:

  • Maksymalna liczba punktów wykorzystanych za zakup to 50% całkowitej wartości zakupu.
  • Punkty nie mogą być wykorzystywane na koszt wysyłki i opakowania paczki.
  • Punkty można zbierać tylko wtedy, gdy utworzyłeś konto klienta i jesteś zalogowany.

Często zadawane pytania:

Gdzie mogę zobaczyć aktualny stan moich punktów lojalnościowych?

Aktualną liczbę punktów lojalnościowych możesz zobaczyć na swoim koncie klienta.

Aby zostać członkiem klubu lojalnościowego Kompava muszę najpierw podpisać umowę?

Automatycznie stajesz się członkiem naszego klubu lojalnościowego, tworząc konto klienta na naszej stronie internetowej.

Czy mogę wymienić punkty zdobyte podczas pierwszego zakupu?

Punkty zdobyte podczas pierwszego zakupu możesz wykorzystać przy kolejnym zamówieniu.

Na swoim koncie klienta zgromadziłem 600 punktów, jaki rabat otrzymam?

Za 600 punktów otrzymasz rabat w wysokości 60 zł. Zasadą jest jednak, że rabat nie może przekroczyć 50% całkowitej wartości zamówienia. Oznacza to, że jeśli łączna wartość Twojego zamówienia wynosi 100 zł, możesz ubiegać się o rabat do 50 zł, czyli 500 punktów. Pozostałe 100 punktów pozostanie na Twoim koncie klienta do następnego zakupu.

Czy mogę wymienić punkty lojalnościowe w innym sklepie internetowym, w którym znajdę produkty Kompava?

Punkty lojalnościowe możesz wykorzystać tylko w sklepie internetowym www.kompava.pl na swoim koncie klienta. Klub lojalnościowy Kompava to nagroda dla naszych lojalnych i wiernych klientów.

Co powinienem zrobić, jeśli mam problem z wykorzystaniem punktów?

Upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto klienta i masz nazbierane punkty za poprzednie zakupy. Jeśli nadal masz problem z wykorzystaniem punktów lojalnościowych, nie wahaj się z nami skontaktować pod adresem e-mail: produkty_info@kompava.pl. Chętnie Ci pomożemy.