Orzeźwienie i białko? Koniecznie wypróbuj nowy JUICY PROTEIN Więcej na...

Suplementy dla sportowców

Intensywne i częste treningi fitness czy wszelkie trudne wyczyny sportowe są zawsze dużym obciążeniem dla naszego organizmu. Właśnie wtedy dobrze jest zapewnić swojemu organizmowi energię do cwiczeń poprzez suplementację. Zagwarantują one trwalszy i efektywny trening.

Przed i po intensywnym treningu wskazane jest zaopatrzenie się w BCAA, które przyspieszają produkcję białek, wspomagają natychmiastową regenerację oraz dostarczają energii mięśniom.

Wysokiej jakości źródła energii, które podtrzymują wyniki sportowe to suplementy diety zawierające kompleks stymulantów, takich jak glukoza, aminokwasy i minerały. Należą do nich batony energetyczne, tabletki energetyczne lub żele energetyczne, które pomagają utrzymać wydajność na najwyższym poziomie. Kreatyna jest również dobrym rozwiązaniem wspomagającym wydajność, która pomaga mięśniom wytwarzać energię podczas ćwiczeń.

Inne odpowiednie produkty wspierające wydajność:

  • Maltodekstryna - ze względu na swoje właściwości nie obciąża żołądka i nie powoduje niestrawności. Jest odpowiednim źródłem energii w sportach wytrzymałościowych, wspierającym wydajność.
  • Glukoza - jest jedyną formą cukru, która przepływa przez krwiobieg. Dociera do całego organizmu i działa jako szybkie źródło energii.
  • Tauryna - jest naturalnym stymulantem, który korzystnie wpływa na wytrzymałość i wydajność. Powinna być stosowana przez osoby, których czeka intensywny wysiłek fizyczny.
  • ThermoFit - termogeniczny spalacz tłuszczu zawiera naturalne substancje, które nie tylko pomagają w intensywnym spalaniu tkanki tłuszczowej, ale także dostarczają organizmowi niezbędnej energii, tym samym zwiększając i wspierając wydolność fizyczną.