Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

L-karnityna to wysoce użyteczna forma karnityny, która doskonale wspomaga utratę zbędnych kilogramów. Dodatkowo dostarcza energii i wspiera wydolność fizyczną, działa również jako ochrona mięśni przed kwasem mlekowym. L-karnityna pobudza osoby, które czują się zmęczone i wyczerpane.

L-karnityna
Opak.:
Cena:
83.21 zł

Podstawowy opis produktu

Stosowanie L-karnityny ma pozytywny wpływ nie tylko na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Pozbycie się zbędnych kilogramów bywa czasem dużym problemem. Szczególnie dla osób, które po pracy czują się zmęczone i pozbawione energii. L-karnityna jest popularnym środkiem wspomagającym odchudzanie, zwłaszcza dla kobiet, ale może być również stosowany przez sportowców, którzy potrzebują więcej energii podczas ćwiczeń.

Karnityna jest substancją, którą organizm może częściowo wytworzyć sam, a częściowo musimy ją przyjmować z pożywieniem. Główne znaczenie karnityny polega na pośredniczeniu w dostarczaniu energii do mięśni szkieletowych. Każda kapsułka zawiera 500 mg winianu L-karnityny, który jest lepiej stosowany niż inne formy L-karnityny. 

L-KARNITYNA zawiera: 

 • Winian L-karnityny - L-karnityna jest niezbędnym naturalnym składnikiem odżywczym, który odgrywa istotną rolę w metabolizmie energetycznym organizmu, a tym samym w metabolizmie tłuszczów. Przenosi kwasy tłuszczowe do mitochondriów, źródeł energii w komórkach, które przekształcają kwasy tłuszczowe w energię. Bez L-karnityny kwasy tłuszczowe nie przedostają się do mitochondriów, a organizm nie może spalać tłuszczu.

Produkt jest wskazany

 • dla osób, które czują się zmęczone i wyczerpane
 • dla sportowców do wspomagania sprawności fizycznej
 • dla osób, które muszą zrzucić zbędne kilogramy jako ochrona mięśni przed kontuzjami
 • dla starszych ludzi
 • dla wegetarian

Zalecana dawka

Przyjmuj 1-3 kapsułki dziennie. Najlepszy efekt to od 2 do 6 godzin po spożyciu, dlatego zaleca się przyjmowanie nie później niż 2 godziny przed treningiem. Nie zaleca się przyjmowania przed snem.

Sposób użycia

Kapsułki należy połknąć, popijając odpowiednią ilością wody.

Wartości odżywcze

100 g1 kaps 
Winian L-karnityny83,330 g500 mg

Winian L-karnityny, kapsułka roślinna (hypromeloza, węglan wapnia)

OSTRZEŻENIE

Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 8 lat, kobiet w ciąży i karmiących. Przechowywać w suchym miejscu, w dobrze zamkniętym opakowaniu w temperaturze do 25˚C, poza zasięgiem małych dzieci. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie zawiera konserwantów ani syntetycznych barwników. Nie wolno przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety.

No doping – produkt nie zawiera żadnej substancji znajdującej się na Liście Substancji Zabronionych Światowego Kodeksu Antydopingowego. Produkt nie zawiera konserwantów ani surowców modyfikowanych genetycznie.

 • L-karnityna

  500 mg
L-karnityna

Recenzje produktu

 • 5 gwiazdek
  28 x
 • 4 gwiazdki
  11 x
 • 3 gwiazdki
  2 x
 • 2 gwiazdki
  0 x
 • 1 gwiazdka
  1 x

Często zadawane pytania

Możesz przyjmować L-karnitynę przez długi czas, nie uzależnia.
W przypadku tej choroby zawsze konieczna jest konsultacja z lekarzem w sprawie stosowania suplementów diety, a również L-karnityny.
Jeśli chcesz go wykorzystać przede wszystkim do redukcji wagi i eliminacji podskórnej tkanki tłuszczowej, z pewnością będzie skuteczniejszy i szybszy, jeśli połączysz go z ćwiczeniami. Jeśli chcesz dostarczyć energię i wyeliminować zmęczenie, możesz przyjmować nawet wtedy, gdy nie ćwiczysz.
Karnityna może poprawić ruchliwość i jakość plemników, ponieważ jest ich podstawowym budulcem.
Tak, możesz łączyć karnitynę z innymi spalaczami, jeśli nie cierpisz na nadciśnienie. Karnityna jest łagodna dla serca, jeśli chcesz ją łączyć z innymi stymulantami, ważne jest, aby uważać na to, jakie dawki przyjmujesz.