Limitowana edycja Gelo-3 Complex z batonami na stawy gratis

Gainery i węglowodany

Niekończący się strumień energii, dzięki któremu możesz rozpocząć wszystko. To inwestycja, dzięki której osiągniesz wyjątkowe rezultaty na siłowni. Wymaga to ciężkiej pracy nad sobą, poznając swoje granice i zawsze iść trochę dalej niż jesteś przyzwyczajony.

  • Gainer

Jeśli masz problem z dostarczeniem z diety tylu kalorii, ile potrzebują Twoje mięśnie, czas na uzupełnienie ich w inny sposób. Chcesz, żeby były wymodelowane, ale nie wiesz jak je ukształtować? Wtedy odpowiedzią jest gainer – bogaty w białko i węglowodany – pomoże Ci zbudować silną masę mięśniową. Zawiera idealną kombinację węglowodanów prostych i złożonych, wysokiej jakości mieszankę białek (białka serwatkowego i sojowego), a dodatkowo jest wzbogacony o enzymy trawienne poprawiające trawienie i cenne składniki odżywcze. Jego efekt będzie widoczny nawet jeśli nie jesteś kulturystą, ale nie przytyjesz. Jest też alternatywą, jeśli chcesz przytyć bez przejadania się niezdrowym posiłkiem.

  • Kreatyna

Jeśli potrzebujesz zwiększyć swoją wydajność, kreatyna jest świetnym rozwiązaniem. Naładuje Cię nową energią, dzięki której będziesz mógł trenować dłużej i intensywniej niż do tej pory. Jest to substancja powszechnie występująca w komórkach mięśniowych. Podczas podnoszenia ciężarów i intensywnych ćwiczeń pomaga mięśniom wytwarzać energię. Pod względem składu chemicznego kreatyna jest podobna do aminokwasów, organizm może ją sam wyprodukować, ale w ograniczonych ilościach. Oprócz poprawy wydolności fizycznej wspomaga regenerację mięśni oraz zwiększa produkcję hormonu anabolicznego.

Możesz łączyć oba rodzaje produktów, co zwiększa ich wchłanialność i skuteczność. Idealnie jest przyjmować je rano, przed i po treningu. W połączeniu z odpowiednim programem wzmacniającym i niezbędną dawką dyscypliny, uzyskany efekt zobaczymy już niebawem.