Gainery i węglowodany

Chcesz przybrać na wadze? Brakuje Ci kalorii? Gainer jest Twoim sprzymierzeńcem, jeśli zdecydowałeś się na zwiększenie masy. Ma wysoką zawartość węglowodanów i kalorii. Często sięgają po niego kulturyści, aktywni sportowcy oraz osoby, które potrzebują zbudować masę ciała. A może jesteś tak zajęty codziennością, że w ogóle nie masz czasu na przygotowanie bogatego w węglowodany posiłku? Nawet w tym przypadku Gainer może posłużyć jako szybki sposób na zdobycie niezbędnych kalorii.

Najlepszy na przyrost masy ciała

W języku angielskim słowo „gain” oznacza przybierać na wadze. Jeśli zmagasz się z niedoborem kalorii w swojej diecie, zmień swoje nastawienie. Rozwiązaniem jest "wzmacniacz" objętości. Pomoże Ci zbudować solidną masę mięśniową dzięki połączeniu prostych i bardziej złożonych węglowodanów, wysokiej jakości białek, takich jak białko serwatkowe i sojowe, oraz dodatkowych enzymów trawiennych, które sprzyjają lepszemu wykorzystaniu składników odżywczych. Jego efekty mogą zobaczyć nawet ci, którzy nie są zawodowymi kulturystami, ale mają trudności z przybraniem na wadze lub chcą przytyć bez przejadania się niezdrowym jedzeniem.

Dla kogo Gainer jest przeznaczony

  • dla sportowców na efektywny wzrost mięśni
  • dla kulturystów, którzy mają długotrwałe obciążenie i duże obciążenie fizyczne podczas treningu
  • dla sportowców wytrzymałościowych w celu uzupełnienia energii i szybszej regeneracji
  • dla osób z szybką przemianą materii
  • dla osobób, które mają problemy z przybraniem na wadze.

Gainer dla kobiet

Czy należysz do kobiet, które marzą o pięknie umięśnionej sylwetce, idealnym brzuchu, mocnych i smukłych nogach, bez nadmiaru tkanki tłuszczowej? Najpierw musisz zdobyć masę mięśniową i dlatego Gainer jest rozwiązaniem dla Ciebie. Nie jest przeznaczony tylko dla kulturystów i na pewno nie jest przeznaczony tylko dla mężczyzn. Kobiety, możecie również regularnie stosować Gainery, aby pewniej budować masę mięśniową, aby później móc tę masę przekształcić w idealną sylwetkę, o której marzycie.

Glukoza

Można śmiało nazwać paliwem dla mięśni i mózgu. Mózg bez glukozy jest jak samochód z pustym bakiem. Glukoza jest jedynym źródłem energii, z której mogą korzystać komórki nerwowe (neurony). 1 łyżeczka glukozy jest tak słodka jak 0,8 łyżeczki cukru. Po intensywnym lub regularnym długotrwałym wysiłku fizycznym glukoza przyczynia się do przywrócenia prawidłowego funkcjonowania mięśni. Efektem intensywnego treningu jest zmęczenie mięśni i wyczerpanie zapasów glikogenu w mięśniach szkieletowych. Jest niezastąpionym źródłem węglowodanów.