Orzeźwienie i białko? Koniecznie wypróbuj nowy JUICY PROTEIN Więcej na...

O firmie Kompava

O firmie Kompava

Inż. Želmíra Komorechová właściciel firmy Kompava

Prawie dwie dekady temu było to tylko marzenie, które później się spełniło. W 2002 roku marzeniem właścicielki Želmíry Komorechovej, obecnie znanej firmy Kompava, było stworzenie własnej produkcji suplementów diety.

Jak to wszystko się u nas zaczęło?

Wszystko zaczęło w roku 2002 – rozwój i produkcja suplementów – czyli początki Kompavy, jaką znamy dzisiaj. Siłą napędową w tym czasie stał się Tomáš Jurkovič, siostrzeniec pani Komorechovej, który z sukcesem rozpoczął triathlon. Po tym, jak dała mu pierwsze suplementy diety, jego wydajność znacznie się poprawiła i jego organizm szybciej się regenerował. To dało jej odwagę i determinację do rozwijania i produkcji nowych a głównie słowackich produktów.

W naszym portfolio można znaleźć ponad 75 rodzajów produktów. Są one podzielone na trzy grupy, a mianowicie  sportową, farmaceutyczną i antiage. Najpierw zaczęliśmy produkować akcesoria sportowe, potem okazało się, że sportowcy poszukują suplementów diety wspierających zdrowie. Kiedy masz problem ze zdrowiem, nigdy nie osiągniesz doskonałych wyników sportowych. Dlatego rozpoczęliśmy również prace nad produktami, które pomagają rozwiązać szereg problemów zdrowotnych nie tylko dla sportowców, ale także dla ogółu populacji. 

Znajdziesz tu przeróżne suplementy  od reżimu picia, poprzez spalacze, proteiny czy energetyzatory, aż po produkty wspomagające zdrowie, lepsze trawienie, ochronę układu stawowego i układu krążenia. Dużą popularnością cieszą się produkty antiage, które podbijają serca wielu klientów.

Co sprawia, że Kompava jest wyjątkowa?

Największą pozytywną cechą dla naszych klientów jest to, że jest to słowacka produkcja suplementów diety bezpośrednio w Nowym Mieście nad Wagiem. Niektóre produkty są ponadczasowe, inne nie mają konkurencji i są oznaczone cerytfikatem.

Każdy jeden produkt został opracowany tak, aby zapewnił maksymalną skuteczność i zawierał surowce najwyższej jakości. Chcemy zagwarantować Państwu - naszym klientom - przede wszystkim bezpieczeństwo i skuteczność produktów. Używamy surowców najwyższej jakości i zatwierdzonych ilościach, aby zapewnić gwaranację jakości i skuteczności. Nie znajdziesz tu żadnych sztucznych barwników czy aromatów i konserwantów. Uważamy, że suplement diety powinien wspomagać organizm a nie zanieczyszczać go różnymi sztucznymi substancjami.

Produkujemy na bazie najwyższej jakości surowców, pochodzących od starannie wyselekcjonowanych dostawców na całym świecie. Produkty wytwarzane są z czystych surowców spożywczych i farmaceutycznych, które są dopuszczone w Unii Europejskiej. Często podkreślamy: Słowacja ma bardzo surowe wymagania produkcyjne, co jest nasza zaletą. Możesz być pewien, że niczego nie przepakowujemy, wszystko jest oryginalne zapakowane i nie zaszkodzi Twojemu zdrowiu.

Kto tworzy nasz zespół?

Nasz zespół składa się z prawie trzydziestu przeszkolonych pracowników. Czujemy się odpowiedzialni za wszystko, co robimy. Dokładamy wszelkich starań, aby przewyższyć Państwa oczekiwania – naszych klientów, każdy produkt opracowujemy i przygotowujemy z naciskiem na maksymalną skuteczność i funkcjonalność przy zachowaniu wszelkich warunków jakości, bezpieczeństwa i czystości produktu.

„Dbamy o Twoje zdrowie” to motto, którym kierujemy się przy produkcji każdego produktu. Naszym celem jest abyś docenił nasze produkty i im zaufał, gdyż wkładamy w nie całą naszą wiedzę i serce.