Kup 2x Juicy Protein i otrzymaj shaker gratis.

Kolageny

Kolagen odgrywa kluczową rolę we wszystkich strukturach Twojego ciała. Aż 30% wszystkich białek w organizmie tworzy kolagen. Jego rolą jest tworzenie tkanki łącznej: skóry, kości, ścięgien, więzadeł czy chrząstki. Tak naprawdę to białko jest budulcem utrzymującym tkanki elastyczne i mocne. Aż 80% masy skóry stanowi kolagen.

Być może słyszałeś o hydrolizacie kolagenu. Powstaje w wyniku rozkładu kolagenu na mniejsze części, zwane peptydami kolagenowymi, o niższej masie cząsteczkowej. Mają one zdolność łatwiejszego wchłaniania się i tę formę kolagenu uważa się za najskuteczniejszą, ponieważ kolagen w postaci zhydrolizowanej jest maksymalnie przyswajalny przez organizm. Twoje ciało ma problemy z trawieniem kolagenu w jego pierwotnej postaci. Dlatego też kolagen hydrolizowany jest właściwym wyborem, jeśli szukasz skutecznego kolagenu dla siebie.

Jest to kolagen najwyższej jakości. Nie zawiera żadnych dodatkowych, niepożądanych substancji (barwników, konserwantów czy sztucznych składników). Oczywiście posiada certyfikat jakości.

Kolagen - właściwości i zastosowanie

  • poprawia zdrowie skóry
  • wzmocnia włosy i paznokcie
  • wspomaga zdrowie stawów i chrząstek
  • pomaga w walce ze starzeniem się
  • pomaga w tworzeniu struktury tętnic i naczyń krwionośnych.

Kolagen dla seniorów

Czy prowadzisz aktywne życie w starszym wieku? To wspaniale. Specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy kolagen dla seniorów, który zapewnia stabilność stawów i chrząstek oraz pomaga zachować dobrą formę.

Kolagen dla kobiet

Kolagen to świetny sprzymierzeniec w pielęgnacji skóry kobiet dbających o swój wygląd. Jeśli należysz do tych kobiet, które zauważają na czole nawet niewielką zmarszczkę i chcą się jej pozbyć, opracowaliśmy specjalny kolagen dla kobiet. To kolagen w proszku, łatwo przyswajalny, pozwala utrzymać nawilżenie skóry i zminimalizować oznaki starzenia. Wypróbuj naturalny eliksir piękna - kolagen na włosy, paznokcie i skórę, dzięki któremu możesz poprawić wytrzymałość paznokci, przywrócić włosom blask, spowolnić proces starzenia i wzmocnić organizm od wewnątrz.