Kup 2x Juicy Protein i otrzymaj shaker gratis.

Suplementy diety dla sportowców

Co jest Twoim priorytetem? Wzrost mięśni? Schudnąć? Prowadzisz zdrowy tryb życia, dużo ruchu, wysilasz się fizycznie i psychicznie, chcąc osiągnąć swoje cele. Z myślą o tak aktywnym trybie życia sportowców opracowaliśmy specjalną ofertę suplementów diety o działaniu wzmacniający i regenerującym, takich jak białka, odżywianie stawów, spalacze tłuszczu i inne.

Niezależnie od tego czym się zajmujesz, w naszej ofercie znajdziesz suplementy wspierające Twoją wydajność i niezbędną regenerację. Na jakich suplementach diety warto się skupić będąc sportowcem?

Odżywki białkowe

Dobrze jest skorzystać z porcji odżywki białka serwatkowego Whey Protein po treningu. Spożycie białka przyczynia się do naprawy uszkodzonej tkanki mięśniowej. 

Na przykład nasze białko 4 Synergy jest idealne dla osób uprawiających sport. W przypadku treningu lub ćwiczeń wieczornych jest to idealny wybór dla organizmu, który nie musi głodować w nocy.

Branched-Chain Amino Acids (BCAA)

Aminokwasy BCAA stanowią aż 35% masy mięśniowej i są kluczowe dla wytwarzania energii w mięśniach obciążonych treningiem. Pomagają w regeneracji mięśni. Ich obecność w organizmie przyspiesza produkcję białek i zapobiega ich rozpadowi w mięśniach podczas ciężkich ćwiczeń i wysiłku fizycznego.

Odżywki na stawy dla sportowców zalacemy 

  • W przypadku nadmiernego obciążenia stawów, przy uprawianiu jednostronnie ukierunkowanych sportów oraz w celu regeneracji po kontuzjach sportowych
  • Dla młodzieży sportowej w celu wspierania prawidłowego rozwoju narządu ruchu

Sportowcy mogą mieć zwiększone zapotrzebowanie na niektóre witaminy i minerały, takie jak witamina D, wapń, żelazo i inne. Dlatego należy je regularnie uzupełniać w zwiększonej ilości.