Kup 2x Juicy Protein i otrzymaj shaker gratis.

Odżywki dla sportowców

Supelmenty diety i odżywki sportowe to zestaw elementów, które mogą zwiększyć Twoją wydajność i wesprzeć regenerację po wysiłku sportowym. Oferujemy szeroką gamę suplementów fitness, których celem jest zbilansowane spożycie makroskładników (takich jak białka, węglowodany, tłuszcze) i mikroelementów (witaminy, minerały) zgodnie z Twoim indywidualnym zapotrzebowaniem. W żywieniu sportowców często stosuje się suplementy diety, takie jak białka, spalacze tłuszczu, gainery i węglowodany, źródła energii, aminokwasy/BCAA i inne stymulatory przed treningiem, aby zapewnić kompleksowe odżywienie organizmu.

Zadaniem suplementów diety jest nie tylko poprawa wydajności i wytrzymałości, ale także przyspieszenie regeneracji, zminimalizowanie zmęczenia i wsparcie wzrostu mięśni. Właściwe odżywianie sportowców może mieć znaczący wpływ na Twoje wyniki w sporcie oraz na ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Jest to ważne nie tylko dla zawodowych sportowców, ale także dla każdego, kto aktywnie uprawia sport lub aktywność fizyczną.

Białka

Dla sportowców i osób prowadzących aktywny tryb życia odpowiednia ilość białka ma kluczowe znaczenie dla wzrostu i regeneracji mięśni. Jeśli starasz się zwiększyć masę mięśniową, zaleca się spożycie białka w ilości od 1,2 do 2,2 grama białka na kilogram masy ciała dziennie.

Spalacze tłuszczu

Są dla Ciebie doskonałym wyborem w fazie budowania masy mięśniowej lub jeśli starasz się zredukować podskórną tkankę tłuszczową w problematycznych obszarach, a także w czasie, gdy zmagasz się z nadwagą. Dzięki nim spalasz komórki tworzące tkankę tłuszczową zdecydowanie efektywniej i w szybszym tempie.

Gainery i węglowodany

Brakuje Ci kalorii? Chcesz budować masę mięśniową? Gainer jest Twoim sprzymierzeńcem, jeśli zdecydowałeś się przybrać na wadze. Ma wysoką zawartość węglowodanów i kalorii. Często sięgają po niego kulturyści, aktywni sportowcy oraz osoby, które potrzebują przyrost beztłuszczowej masy ciała w początkowej fazie ćwiczeń.

Źródła energii

Potrzebujesz natychmiastowego źródła energii? Energia jest kluczem do pokonywania granic. Niezależnie od tego, czy są to ćwiczenia siłowe, długie maratony, sporty wytrzymałościowe takie jak jazda na rowerze, bieganie, pływanie, crossfit czy fitness, gdzie organizm odczuwa odwodnienie i  utratę energii, dobrze jest wzmocnić i zregenerować się do dalszego wysiłku.

Aminokwasy/BCAA

Przy regularnych ćwiczeniach organizm potrzebuje wystarczającej ilości aminokwasów. Nie zawsze możemy je przyjmować w diecie, dlatego dobrym sposobem jest uzupełnienie ich suplementami diety o wysokiej jakości. BCAA chronią mięśnie przed rozpadem białek mięśniowych, zwiększają wydajność, wspomagają wytrzymałość oraz regenerują uszkodzoną tkankę mięśniową.

Suplementy wegańskie

Aby wspierać zdrowy tryb życia, pprzygotowaliśmy wegańskie suplementy diety pochodzenia roślinnego, które wzbogacą Twoje zdrowie i dodadzą Ci potrzebnej energii. Suplementy wegańskie są pełne wysokiej jakości roślinnych źródeł białka, witamin i minerałów.

Stymulatory przedtreningowe

Potrzebujesz zastrzyku przed treningiem? Aby trening był bardziej efektywny, świetnym sposobem jest odżywka pobudzająca organizm przed rozpoczęciem treningu. Przeznaczone są do budowania mięśni i zwiększania siły.