Limitowana edycja Gelo-3 Complex z batonami na stawy gratis

Wytrwałość

Staraj się dać z siebie jeszcze więcej, niż jesteś przyzwyczajony? Pokonuj swoje granice, jak nigdy dotąd? Spróbuj osiągnąć to, co wydaje się niemożliwe! Po prostu zaufaj swojemu ciału i pomóż mu funkcjonować w 100%. 

Trening wytrzymałościowy stawia ekstremalne wymagania dla sportowców i kulturystów. Fizycznej i psychicznej wytrzymałości. Nawet zasłużeni mistrzowie czasami doświadczają momentów, kiedy opuszcza ich siła i po prostu nie mogą iść dalej.

Odpowiedni suplement diety może być drobnym szczegółem, który zadecyduje o wielkim zwycięstwie. Podkręć swoją wydajność i nastaw się nowy osobisty rekord!

Zaufaj produktom marki Kompava, które postawią Cię na nogi i pomogą uzupełnić energię. Unikalny kompleks składników aktywnych Premium Energy to rozwiązanie problemu braku energii przed i podczas aktywności wytrzymałościowej. Wspomaga zdolność organizmu do korzystania głównie ze źródeł "tłuszczu" i oszczędzania zapasów glikogenu na momenty, kiedy naprawdę jest potrzebny. Kapsułki K-4 Power dzięki zawartemu kompleksowi substancji pobudzają organizm do maksymalnej wydajności. Natychmiastowym źródłem niezawodnej energii z glukozy i maltodekstryny jest popularny napój HypoFit. Uwierz w siebie i porzuć swoje wątpliwości. Na pewno dasz radę!