Kup 2x Juicy Protein i otrzymaj shaker gratis.

Suplementy diety dla seniorów

Chcesz zadbać o stawy, naczynia krwionośne, wzmocnić serce, czuć się młodo i świeżo? Jeśli na pytania odpowiedziałeś twierdząco i szukasz suplementów diety na całe życie dla seniorów, które uwzględniają potrzeby związane z wiekiem, wspierają ogólny stan zdrowia, to nie przegap tej ważnej kategorii suplementów diety i witaminy dla seniorów. Powinieneś zadbać o zdrowie w każdym wieku, aby utrzymywać dobrą formę.

Wraz z wiekiem nasilają się także komplikacje zdrowotne

Czy cierpisz na problemy układu mięśniowo-szkieletowego takie jak obrzęki, sztywność lub masz objawy choroby zwyrodnieniowej stawów? Natura jest wszechmocna i może dokonać wielkich rzeczy.

Ekstrakt z żywicy Boswellia serrata (Boswellia serrata) korzystnie wpływa na układ mięśniowo-szkieletowy i przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu stawów. Przyczynia się także do prawidłowego krążenia w drobnych naczyniach krwionośnych, co pozytywnie wpływa na utrzymanie prawidłowej pracy serca i poziomu cholesterolu we krwi.

Kolejnym cudem jest ekstrakt z owoców pieprzu czarnego BioPerine® (Piper nigrum), który przyczynia się do zachowania zdrowia jelit, układu rozrodczego u kobiet i prawidłowego funkcjonowania układu oddechowego.

Powstrzymaj oznaki starzenia dzięki suplementowi diety dla seniorów, który 

  • poprawia kondycję skóry
  • redukuje plamy starcze
  • wspomaga ochronę komórek przed stresem