Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Premium L-Carnosine + Acidofit w prezencie!

Produkt nie zawiera surowców modyfikowanych genetycznie Produkt odpowiedni dla diabetyków 100% naturalny produkt Produkt zawiera witaminę E, koenzym Q10

Energia komórkowa w postaci Premium L-Carnosine. Wyjątkowe składniki: karnozyna, koenzym Q10 i witamina E przeciwdziałają starzeniu się organizmu i uzupełniają energię komórek. Polecany w okresach stresu i utraty sił witalnych. Dodatkowo AcidoFit wspomagający detoksykację w prezencie.

Premium L-Carnosine + Acidofit w prezencie!
Opak.:
Cena:
240.00 zł

Podstawowy opis produktu

Premium L-Carnosine zawiera czysto naturalne substancje, takie jak aminokwas L-karnozyna, który naturalnie występuje w mięśniach szkieletowych, sercu i mózgu, wzbogacony o koenzym Q10, który zwiększa jego działanie energetyczne oraz witaminę E, która wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym. Wraz z wiekiem ilość karnozyny w organizmie spada. Niedobór powoduje starzenie się, niedostateczną ochronę komórek, a w konsekwencji różne choroby. Ilość karnozyny u 70-latka jest zmniejszona o prawie 60%, dlatego suplementacja karnozyny jest ważna. Mechanizm antyoksydacyjny karnozyny polega na chelatowaniu metali ciężkich, co oznacza, że może je rozkładać.

Premium L-Carnosine cofa proces glikacji. Co to jest glikacja? Jest to niekontrolowane tworzenie wiązań między białkami i cząsteczkami cukru, co skutkuje uszkodzeniem i niefunkcjonalnością struktur. Uszkodzenia przedwcześnie powodują śmierć komórek, ma to drastyczny wpływ na funkcje organizmu (zaburzenia sercowo-naczyniowe, choroby naczyniowe związane z stwardnieniem tętnic i miażdżycą, uszkodzeniem komórek nerwowych i mięśniowych, zmarszczkami skóry i szybkim starzeniem się). Premium L-Carnosine korzystnie wpływa na stabilizację poziomu cukru we krwi.

Każda zdrowa komórka w ciele jest zaprogramowana na określoną liczbę podziałów. Po ostatnim podziale komórka umiera. Niekorzystne czynniki skracają jego żywotność, ale Premium L-Carnosine chroni komórki przed zwyrodnieniami, przedłuża ich żywotność poprzez zwiększenie liczby podziałów i ma zdolność ochrony komórki. Te właściwości są najbardziej widoczne w miarę starzenia się skóry. Mówiąc najprościej, karnozyna ma niesamowitą zdolność do odmładzania starzejących się komórek i przekształcania ich w funkcjonalne i zdrowe komórki.

Aktywność fizyczna zwiększa ilość kwasu mlekowego, który hamuje aktywność komórek mięśniowych, spowalnia regenerację i powoduje zmęczenie (ból mięsni). Premium L-Carnosine wymiata jony wodorowe, które powodują powstawanie kwasu mlekowego i jednocześnie wymiatają wolne rodniki, eliminując tym samym uszkodzenia komórek. Zapewniając wysokiej jakości mechanizmy antyoksydacyjne podczas aktywności fizycznej, można osiągnąć wysoką jakość bez wynikających z tego uszkodzeń, zwiększonej wytrzymałości i sprawności sportowej.

W zestawie Premium L-Carnosine znajdziesz również prezent w postaci napoju mineralno-witaminowego AcidoFit wzbogaconego mieszanką ekstraktów takich jak aloes, lucerna i zielona herbata. Nadaje się do uzupełniania niezbędnych substancji, które przyczyniają się do detoksykacji organizmu i usuwania kwasów nagromadzonych w tkankach.

Premium L-karnozyna zawiera:

 • Aminokwas carnosine - Zawiera biologicznie aktywny dipeptyd, na który składają się dwa aminokwasy - beta-alanina i histydyna. Jest również często określany jako neuropeptyd ze względu na jego działanie ochronne w mózgu. Jest również dumny ze swojej „substancji długowieczności” ze względu na jej działanie odmładzające
 • Koenzym Q10 - to silny przeciwutleniacz, który chroni komórki przed uszkodzeniem i stresem oksydacyjnym. Zwiększa produkcję energii w komórkach serca, mięśni i mózgu. Starzenie się zwykle wiąże się ze spadkiem koenzymu Q10 w mitochondriach (elektrowniach) komórek, zwłaszcza po 30 roku życia. Niedobór koenzymu Q10 objawia się w organizmie obniżoną wydajnością, gorszą tolerancją obciążenia, zmniejszoną aktywnością, zmęczeniem
 • Witamina E – chroni komórki przed wolnymi rodnikami i stresem oksydacyjnym

Produkt jest wskazany

 • Dla sportowców, którzy potrzebują, aby mięśnie regenerowały się szybko i skutecznie bez gorączki mięśniowej
 • Dla osób z cukrzycą i chorobami układu krążenia
 • Przeciw starzeniu się skóry
 • Kiedy pojawiają się plamy starcze
 • Przeciw starzeniu się organizmu
 • Podczas stresujących okresów, poważnego obciążenia fizycznego i psychicznego
 • W przypadku braku energii, bystrości i koncentracj, utraty sił witalnych

Zalecana dawka

1 kapsułka dziennie

Sposób użycia

Kapsułki należy połknąć, popijając odpowiednią ilością wody.

Wartości odżywcze

100 g 1 kapsułka*RWS%
L-karnozyna80 g300 mg-
Witamina E (octan DL-α-tokoferylu)6,7 g25 mg208%
Koenzym Q106,7 g25 mg-

*RWS – referencyjna wartość spożycia Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) - Nie określono RWS

L-karnozyna, koenzym Q10, witamina E (50%) (octan DL-α-tokoferylu), kapsułka roślinna (hypromeloza, węglan wapnia)

OSTRZEŻENIE

Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 7 lat, dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie wolno przekraczać określonej zalecanej dziennej dawki. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze do 25°C, w dobrze zamkniętym opakowaniu, poza zasięgiem małych dzieci. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

No doping - produkt nie zawiera substancji z Listy Substancji Zabronionych Światowego Kodeksu Antydopingowego. Produkt nie zawiera konserwantów ani surowców modyfikowanych genetycznie.

Premium L-Carnosine + Acidofit w prezencie!

Recenzje produktu

 • 5 gwiazdek
  14 x
 • 4 gwiazdki
  3 x
 • 3 gwiazdki
  0 x
 • 2 gwiazdki
  0 x
 • 1 gwiazdka
  0 x

Często zadawane pytania

Może być również stosowany profilaktycznie przez długi czas
Dostarcza komórkom energii, która przedłuża życie i witalność. Efekt ten jest dodatkowo wspierany przez silne działanie antyoksydacyjne na poziomie komórkowym.
U małych dzieci zetknęliśmy się ze stosowaniem głównie w przypadku różnych chorób neurologicznych, taki jak: DMO, autyzm i inne urazy ośrodkowego układu nerwowego.
Tak, osoby z chorobami onkologicznymi i przewlekłymi też mogą przyjmować ten rodzaj suplemnetu ze względu na silne działanie o szerokim spektrum działania na organizm.
Karnozyna dostarcza mięśniom innego rodzaju energii, która poprawia wydajność. Po wyczynach sportowych pomaga radykalnie zregenerować mięśnie, szybciej oczyszczając je z kwasu mlekowego, co może zapobiegać bólom mięśni.