Orzeźwienie i białko? Koniecznie wypróbuj nowy JUICY PROTEIN Więcej na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Popraw swoją pamięć oraz ogólną kondycję fizyczną i psychiczną dzięki czysto naturalnemu produktowi Lecytyna. Produkowany jest z nasion soi, docenią go osoby chcące wspomóc funkcje organizmu. Sportowcy uwielbiają go za jego zdolność do szybszej regeneracji.

Lecytyna
Opak.:
Cena:
55.00 zł

Podstawowy opis produktu

Lecytyna jest ważną substancją dla każdego organizmu, jest naturalną częścią każdej żywej komórki – mięśni, nerwów, mózgu. Lecytyna sojowa wspomaga funkcje organizmu, zapewnia dobrą kondycję fizyczną i psychiczną. Lecytyna sojowa jest popularna wśród sportowców, znacznie poprawia zdolność organizmu do regeneracji i wykorzystanie białka w organizmie.

Lecytyna składa się głównie z choliny i inozytolu. Cholina jest ważnym składnikiem acetylocholiny, niezbędnego neuroprzekaźnika (przekaźnika impulsów nerwowych), który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mózgu i pamięci. Lecytyna zapobiega również odkładaniu się szkodliwego cholesterolu LDL w naczyniach krwionośnych, dzięki czemu zapobiega chorobom układu krążenia, pomaga rozkładać alkohol w wątrobie, a tym samym zmniejsza ryzyko uszkodzenia wątroby, wzmacnia pamięć i koncentrację.

LECYTYNA zawiera: 

 • Lecytyna sojowa – lecytyna sojowa, która jest kompleksem substancji tłuszczopodobnych. Składa się głównie z choliny i inozytolu.

Produkt jest wskazany

Lecithin jest odpowiedni dla diabetyków, celiakii, wegan i dzieci od 8 roku życia.

 • wspomaga funkcje organizmu, dobrą kondycję fizyczną i psychiczną
 • dla prawidłowego funkcjonowania mózgu i pamięci
 • dla osób, które chcą poprawić jakość swojej skóry
 • na połysk włosów
 • dla sportowców, mięśnie szybciej się regenerują 

Zalecana dawka

Przyjmuj 1-2 kapsułki dziennie podczas posiłku.

Sposób użycia

Kapsułki należy połknąć, popijając odpowiednią ilością wody. Dzięki temu kapsułka dotrze do żołądka, gdzie dochodzi do rozpadu tabletki i uwolnienia substancji czynnej.

Należy pamiętać o przestrzeganiu zalecanego dawkowania, które jest podane na opakowaniu. Prawidłowe dawkowanie jest kluczem do uzyskania optymalnych rezultatów suplementacji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące prawidłowego użytkowania naszych produktów lub potrzebujesz dodatkowych informacji, nie wahaj się z nami skontaktować. Twoje zdrowie jest naszym priorytetem i jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci wsparcie i pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z naszymi produktami. 

Wartości odżywcze

100 g1 kapsuła* % RWS 
Wartość energetyczna2698,4 kJ/652 kcal43,85 kJ/10,83 kcal0,5 %
Białka31,6 g0,52 g1 %
Tłuszcze48,9 g0,79 g1,1%
Węglowodany20,7 g0,34 g0,1 %

*RWS – Referencyjna wartość spożycia. Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Lecytyna sojowa, glicerol, kapsułka roślinna (hypromeloza, węglan wapnia)

OSTRZEŻENIE

Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 7 lat, kobiet w ciąży i karmiących. Po otwarciu ostrożnie zamknij opakowanie. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Przechowywać w suchym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu w temperaturze od 10°C do 25°C, poza zasięgiem małych dzieci. Nie wolno przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety.

No doping - produkt nie zawiera substancji z Listy Substancji Zabronionych Światowego Kodeksu Antydopingowego. Produkt nie zawiera konserwantów, syntetycznych barwników ani surowców modyfikowanych genetycznie.

 • Wartość energetyczna

  43,85 kJ
 • Białka

  0,52 g
 • Tłuszcze

  0,79 g
 • Węglowodany

  0,34 g
Lecytyna

Recenzje produktu

 • 5 gwiazdek
  9 x
 • 4 gwiazdki
  0 x
 • 3 gwiazdki
  0 x
 • 2 gwiazdki
  0 x
 • 1 gwiazdka
  0 x

Często zadawane pytania

Lecytyna nie jest odpowiednia dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.
Cholina jest ważnym składnikiem acetylocholiny, niezbędnego neuroprzekaźnika (przekaźnika impulsów nerwowych), który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mózgu i pamięci. Odpowiednia dawka choliny poprawia funkcje pamięci, wspomaga zdolność koncentracji. Łagodzi sen, zmniejsza rozdrażnienie, poprawia nastrój i odporność na stres.
Lecytyna nie jest odpowiednia dla wegan. Lecytyna zawiera w 100% naturalny olej sojowy, ale kapsułki wykonane są ze zwierzęcej żelatyny.
Lecytyna jest wytwarzana z oleju sojowego, a Omega 3 z oleju rybnego.