Kup 2x Juicy Protein i otrzymaj shaker gratis.

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Unikalny skład tego produktu zapewni Ci dobry sen i dobry nastrój. Oprócz niezbędnego aminokwasu L-tryptofanu zawiera również witaminy B6 i B3, dzięki którym może zostać przekształcony w serotoninę i melatoninę. Tryptofan B+ to jedyny tego typu produkt na Słowacji o ulepszonym i skutecznym składzie.

Tryptofan B+
Opak.:
Cena:
80.00 zł

Podstawowy opis produktu

Tryptofan jest niezbędnym aminokwasem, który organizm może przyjmować tylko z diety lub w postaci suplementów diety. Sam nie może go wytwarzać. W organizmie tryptofan staje się prekursorem neuroprzekaźników (serotonina, melatonina) czy witaminy B3 ( niacyna). Serotonina zwana jest również hormonem szczęścia. Serotonina pozytywnie wpływa na nastrój, łagodzi napięcie emocjonalne, stresujące sytuacje, redukuje stres. Nocą zamienia się w melatoninę, zwaną też hormonem snu. Melatonina przyspiesza zasnięcie, przedłuża sen, poprawia sen i poprawia jego jakość. Aminokwas L-tryptofan może zostać przekształcony w witaminę B3 oprócz serotoniny, co zależy od stężenia witaminy B3 w organizmie. Jeśli organizm ma wystarczającą ilość witaminy B3, ten proces konwersji nie zachodzi i dlatego może konwertować L-tryptofan do neuroprzekaźników serotoniny i melatoniny. Witaminy B6 i B3 p przyczyniają się również do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i psychiki, przyczyniają się również do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Tryptofan B+ pozytywnie wpływa na poprawę nastroju, lepsze radzenie sobie ze stresem, nerwowością i napięciem w ciągu dnia (obniża poziom hormonu stresu kortyzolu), który ma za zadanie poprawić jakość snu w nocy.

Tryptofan B+ zawiera:

 • L-Tryptofan – niezbędny aminokwas, którego organizm nie jest w stanie sam wytworzyć i dlatego musi go pobierać z pożywienia. Przyczynia się do poprawy nastroju, lepszego radzenia sobie w sytuacjach stresowych, nerwowości i napięcia.
 • Witamina B6 - przyczynia się do prawidłowej aktywności umysłowej, zmniejszenia stresu, zmęczenia i znużenia. Tryptofan jest przekształcany w serotoninę dzięki witaminie B6. Bez jego obecności taka przemiana nie miałaby miejsca.
 • Witamina B3 - jest ważna dla metabolizmu w żywych komórkach i dzięki jej obecności tryptofan może być przekształcany w serotoninę i melatoninę.

Produkt jest wskazany

 • W przypadku złego nastroju, uczuciach strachu i napięciu emocjonalnym
 • Podczas kuracji odwykowych w celu złagodzenia napięcia i niepokoju (palenie papierosów, alkohol..)
 • Dla osób z problemami z zasypianiem, budzeniem się w nocy oraz z wewnętrznymi zawirowaniami
 • Dla osób, które żyją w stresie i mają częste zmiany nastroju

Zalecana dawka

 • Dorośli 1 kapsułka raz dziennie rano lub wieczorem. Stosować na czczo
 • Efekt można zaobserwować dopiero po kilku dniach regularnego stosowania (2-3 dni), gdy L-tryptofan jest odpowiednio skoncentrowany w organizmie

Sposób użycia

Kapsułki należy połknąć, popijając odpowiednią ilością wody.

Wartości odżywcze

1kps* RWS%
L-tryptofan490,6 mg **
Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)6,3 mg357 %
Witamina B3(nikotynamid)3,1 mg15,6 %

*RWS %– referencyjna wartość spożycia Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) **Nie określono RWS

L-tryptofan, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B3 (nikotynamid), kapsułka roślinna (hypromeloza, węglan wapnia).

OSTRZEŻENIE

Produkt nie jest zalecany do stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Zalecamy, aby osoby ze schorzeniami nerek, wątroby i jelit przed zażyciem preparatu skonsultowały się z lekarzem. Nie wolno przekraczać określonej zalecanej dziennej dawki. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze do 25°C, w dobrze zamkniętym opakowaniu, poza zasięgiem małych dzieci. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

No doping - produkt nie zawiera substancji z Listy Substancji Zabronionych Światowego Kodeksu Antydopingowego. Produkt nie zawiera konserwantów ani surowców modyfikowanych genetycznie.

Tryptofan B+

Recenzje produktu

 • 5 gwiazdek
  33 x
 • 4 gwiazdki
  3 x
 • 3 gwiazdki
  3 x
 • 2 gwiazdki
  0 x
 • 1 gwiazdka
  0 x

Często zadawane pytania

U dzieci stosowany, aby pomóc w uspokojeniu i leczeniu układu nerwowego, np. w ADHD.

Tryptofan B+ może być stosowany przez diabetyków. Jest to aminokwas, który nie wpływa na glikemię.
B+ oznacza, że ​​oprócz tryptofanu zawiera również witaminy B3 i B6, które pomagają w tworzeniu hormonów serotoniny i melatoniny.

Aminokwas tryptofan nie uzależnia i może być stosowany przez długi czas, zwłaszcza w okresie zwiększonego poziomu stresu.