NOWOŚĆ GLUTATION

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Naturalny produkt detoksykacyjny Yucca pomaga organizmowi pozbyć się toksyn i złogów.

Yucca Shidigera
Opak.:
Cena:
69.40 zł

Podstawowy opis produktu

Głównymi składnikami aktywnymi Yucca Schidigera są rozpuszczalne w wodzie stearyniany i nierozpuszczalne w wodzie saponiny terpenowe. Ich działanie ma charakter fizykalny. W ludzkim ciele są przekształcane w sapogeninę, która działa jak mydło. Sapogenina powoduje zmniejszenie napięcia powierzchniowego komórek tkankowych na wszystkich powierzchniach organizmu oraz stopniową, powolną eliminację zemulgowanych cząstek (upłynnionych złogów) z organizmu. W ten sposób Yucca pomaga w detoksykacji organizmu oraz usuwa złogi z jelit.

Pomaga kontrolować poziom cholesterolu w układzie sercowo-naczyniowym oraz pomaga regulować poziom ciśnienia krwi. Yucca jest bardziej aktywna przy zwiększonym spożyciu błonnika i wystarczającym reżimie picia. W jednej dawce znajduje się 450 mg substancji czynnej.

YUCCA zawiera:

 • Yucca Shidigera - wieloletnia roślina drzewiasta

Produkt jest wskazany

 • Dla osób chcących oczyścić organizm z toksyn
 • Dla osób z wyższym cholesterolem
 • Dla osób u których gromadzą się złogi na ścianach tętnic
 • Dla osób od 15 lat życia i starszych ludzi 

Zalecana dawka

 • Pierwszy tydzień: 1 kapsułka rano na czczo i 1 kapsułka wieczorem
 • Drugi tydzień: 2 kapsułki rano na czczo i 2 kapsułki wieczorem
 • Kolejne tygodnie: po 3 kapsułki rano i wieczorem

Sposób użycia

Kapsułkę popić dużą ilością wody. W trakcie kuracji konieczne jest przestrzeganie  reżimu picia, co najmniej 1,5 l płynów dziennie. Odpowiednia jest dieta ze zwiększoną ilością błonnika i substancji alkalicznych.

Wartości odżywcze

Yucca Shidigera (450 mg), kapsułka wykonana z hydroksypropylometylocelulozy (roślinnej), barwnika dwutlenku tytanu.

OSTRZEŻENIE

Nie mogą go stosować osoby posiadające elementy metalowe po operacji stawów oraz osoby, które przeszły przeszczep całego narządu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie stosować produktu jako substytutu zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w dobrze zamkniętym opakowaniu w temperaturze do 25°C. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 15 roku życia, dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Produkt odpowiedni dla diabetyków i celiakii.

Produkt nie zawiera konserwantów, syntetycznych barwników ani żadnych substancji z Listy Substancji Zabronionych Światowego Kodeksu Antydopingowego ani surowców modyfikowanych genetycznie.

 • Yucca Shidigera

  450 mg
Yucca Shidigera

Recenzje produktu

 • 5 gwiazdek
  12 x
 • 4 gwiazdki
  4 x
 • 3 gwiazdki
  0 x
 • 2 gwiazdki
  0 x
 • 1 gwiazdka
  0 x

Często zadawane pytania

Głównymi składnikami aktywnymi Yucca Schidiger są rozpuszczalne w wodzie i nierozpuszczalne saponiny terpenowe. Swoim działaniem w ludzkim ciele zamieniają się w sapogeninę, która działa jak mydło. Powoduje to stopniowe wydalanie cząstek i osadów z organizmu.
Yucca przede wszystkim wspomaga detoksykację organizmu i usuwanie złogów z jelita, błony śluzowej przewodu pokarmowego oraz ze ścian naczyń krwionośnych. Dzięki zalecanemu zwiększonemu spożyciu błonnika i odpowiedniemu reżimowi picia może pomóc pozbyć się kilku gramów, oczyścić jelita i wyeliminować zanieczyszczenia.
Yucca nie może być używana, jeśli w ciele znajdują się inne "obce przedmioty", takie jak śruby po operacji itp., ze względu na jej działanie oczyszczające.
Nie zalecamy zażywania Yucca przez dłuższy czas. Idealnym rozwiązaniem jest wykonanie trzymiesięcznej kuracji detoksykacyjnej wiosną i jesienią. W trakcie leczenia ważne jest przestrzeganie reżimu picia i odpowiedniego trybu życia.