NOWOŚĆ GLUTATION

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

MSM, zwany również minerałem piękna, zawiera naturalną formę siarki, która gwarantuje wysoką czystość. Regularne stosowanie poprawia jakość paznokci i włosów, wygładza zmarszczki, a także korzystnie wpływa na zdrowie stawów. MSM przeznaczony jest również dla osób ze skórą problematyczną.

MSM
Opak.:
Cena:
69.40 zł

Podstawowy opis produktu

MSM (metylosulfonylometan) zwany również naturalnym minerałem piękna, występuje w przyrodzie jako naturalna forma siarki. Zawiera znaczące źródło siarki organicznej (34%), która występuje w roślinach, i po wapniu i fosforze jest trzecim najczęstszym pierwiastkiem w ciele ludzkim. Bez określonego poziomu MSM organizm nie może wytwarzać nowych zdrowych komórek, dlatego jego ilość jest bardzo ważna. MSM poprawia jakość paznokci i włosów, składa się z białka o wysokiej zawartości siarki – keratyny. Badania przeprowadzone przez markę OptiMSM® wykazały, że już 1 gram MSM dziennie skutecznie pomaga redukować widoczne oznaki starzenia się skóry w mniej niż 4 tygodnie stosowania. Użytkownicy MSM zauważyli również zmniejszenie głębszych zmarszczek oraz poprawę elastycznościjędrności skóry. W tym badaniu aż 81% użytkowników MSM potwierdziło, że skóra twarzy jest piękniejsza, promienna i bardziej nawilżona, 78% użytkowników zauważyło poprawę tekstury skóry, a 63% doświadczyło lepszej elastyczności i jędrności skóry.

MSM ma również korzystny wpływ na tkankę łączną i chrząstkę, która zawiera elastyczne białka wiążące siarkę. Wspomaga produkcję ważnych aminokwasów, w tym glutationu, cysteiny i metioniny, które są ważne dla produkcji kolagenu i prawidłowego funkcjonowania stawów. Może pomóc leczyć rany, łagodzić skurcze, łagodzić ból i zapalenie stawów. MSM odgrywa ważną rolę w detoksykacji. Usuwa zanieczyszczenia, które dostają się do organizmu wraz z pożywieniem, wdychaniem zanieczyszczeń z powietrza lub dymem tytoniowym.

MSM występuje w niewielkich ilościach wokół nas, ponieważ jest rozpuszczalny w wodzie i w postaci deszczu przedostaje się do gleby i wody. Jednak ta ilość nie pokrywa dawki potrzebnej do uzyskania korzystnego wpływu na organizm. Marka OptiMSM® to gwarancja jakości.

MSM ZAWIERA:

 • 500 mg MSM (marka metylosulfonylometanu OptiMSM®) — gwarantuje 99,99% czystości. Produkt jest bezpieczny, nietoksyczny, antyalergiczny, maksymalnie przyswajalny przez organizm

Produkt jest wskazany

 • Dla osób z problemami ze stawami (zalecamy przyjmowanie z Gelo-3 complex na odżywianie stawów)
 • Dla osób z problemową skórą ze skłonnością do trądzików
 • Dla osób z problemami trawiennymi (nadkwaśność żołądka)
 • Dla osób z nietolerancją histaminy
 • Dla osób z różnymi rodzajami alergii
 • Dla osób z zaburzeniami układu odpornościowego
 • Aby wspomóc odchudzanie
 • Dla wegan i wegetarian

Zalecana dawka

 • Dzieci od 7 do 14 lat: pierwsze 2 tygodnie 2 kapsułki dziennie, następnie 1 kapsułka dziennie
 • Młodzież w wieku od 15 do 18 lat oraz dorośli: 2 kapsułki dziennie
 • Przyjmować przed lub w trakcie posiłku. Nie przyjmować przed snem.

Sposób użycia

Kapsułki należy połknąć, popijając odpowiednią ilością wody.

Wartości odżywcze

ilość w 1 kapsułce
MSM (metylosulfonylometan)500 mg

Metylosulfonylometan – OptiMSM™, kapsułka ziołowa (hypromeloza, węglan wapnia).

OSTRZEŻENIE

Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w suchym miejscu, w dobrze zamkniętym opakowaniu w temperaturze do 25°C. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 7 lat, kobiet w ciąży i karmiących. Nie wolno przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia.

No doping - produkt nie zawiera substancji z Listy Substancji Zabronionych Światowego Kodeksu Antydopingowego. Produkt nie zawiera konserwantów, syntetycznych barwników ani surowców modyfikowanych genetycznie.

 • MSM

  500 mg
MSM

Recenzje produktu

 • 5 gwiazdek
  37 x
 • 4 gwiazdki
  10 x
 • 3 gwiazdki
  1 x
 • 2 gwiazdki
  0 x
 • 1 gwiazdka
  0 x

Często zadawane pytania

Tak wspomaga leczenie alergii, jest naturalną antyhistaminą, łagodzi lub eliminuje alergie pokarmowe lub alergie środowiskowe.
MSM może pomóc w leczeniu trądziku, ponieważ zawiera naturalny minerał o wysokiej zawartości siarki organicznej, który wspomaga detoksykację organizmu i eliminuje trądzik.
MSM jest źródłem siarki organicznej, która wspomaga produkcję kolagenu, który jest potrzebny do prawidłowego tworzenia tkanki chrzęstnej i kostnej oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie stawów.
Produkt nietoksyczny, antyalergiczny imaksymalnie przyswajalny . Można go używać przez długi czas.
Odpowiednie połączenie kilku produktów przyznaczonych do oczyszczenia organizmu może zwiększyć efekt detoksykacji. W pakiecie MSM znajdziesz pakiet Belly Phyto Detox na 3-dniową kurację detoksykacyjną.