Współpraca hurtowa

Współpraca hurtowa

Zaoferuj swoim klientom to, co najlepsze na rynku suplementów diety.

5 powodów, dla których warto zaprezentować suplementy diety marki Kompava

5 powodów, dla których warto współpracować z firmą Kompavą

1. Produkcja bezpośrednio na Słowacji

Suplementy diety Kompava są produkowane bezpośrednio w Nowym Mieście nad Wagiem. Używamy surowców od najbardziej wyselekcjonowanych dostawców na całym świecie. Produkty są wytwarzane z czystych surowców spożywczych i farmaceutycznych, które są dopuszczone w UE. 

Ponieważ produkcja odbywa się bezpośrednio na Słowacji i produkujemy produkty na bieżąco, są one zawsze świeże i z długą datą ważności

Dzięki dobrze zbudowanemu procesowi logistycznemu i produkcyjnemu nie musisz się martwić o przestoje dla swoich klientów. Możesz liczyć na 100% dostępności naszych produktów.

2. Znana marka przez klientów od 20 lat

Marka Kompava zajmuje wiodącą pozycję na rynku suplementów diety od prawie dwóch dekad. Produkty znane są nie tylko sportowcom, ale także ogółowi społeczeństwa. Wszyscy nasi klienci wiedzą, że mogą znaleźć nie tylko wysokiej jakości suplementy diety, ale także zdobyć wiedzę na temat zdrowego odżywiania.

3. Szerokie portfolio produktów

Z naszej oferty na pewno wybierzesz. W portfolio firmy Kompava można znaleźć ponad 85 rodzajów produktów. Są one podzielone na 3 linie: sportowa, farmaceutyczna i anti age. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem sklepu internetowego, centrum fitness, apteki, sklepu ze zdrową żywnością, centrum diagnostycznego czy salonu kosmetycznego, w naszej ofercie znajdziesz odpowiednie produkty dla swoich klientów.

4. Profesjonalny zespół przedstawicieli handlowych

Oferujemy Ci profesjonalizm i wiedzę fachową naszych przedstawicieli handlowych, którzy będą w pełni dostępni dla Ciebie, aby przedstawić Ci indywidualne ceny i poziomy cen, zbuduj portfolio produktów według swoich pomysłów, profesjonalne porady lub wsparcie marketingowe w sprzedaży suplementów diety Kompava. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

5. Szybka realizacja zamówienia - przykład

Jeśli złożysz zamówienie do 12:00, zapakujemy produkty tego samego dnia i wyślemy tak, aby paczka była doręczona następnego dnia. Ponadto, jako klient biznesowy, możesz otrzymać próbki, które mogą być wspaniałym prezentem dla Twoich klientów.

"Podążamy za wiodącymi światowymi trendami w żywieniu, sporcie i promowaniu zdrowego stylu życia. Nasze produkty są przeznaczone nie tylko dla sportowców, ale także  dla osóbktóre pragną prowadzić zdrowy styl życia.”

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące współpracy, skontaktuj się z naszym dyrektorem sprzedaży.

Agata Zareba

Specjalista ds. realizacji zamówień i obsługi klienta         

  • sklep@kompava.pl
  • +48 882 418 076