ThermoFit +50% gratis ilość sztuk ograniczona

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

ThermoFit

Nie zawiera żadnych substancji znajdujących się na liście substancji zabronionych Światowego Kodeksu Antydopingowego Produkt nie zawiera surowców modyfikowanych genetycznie 100% naturalny produkt Produkt nie obciąża przewodu pokarmowego

Wysokowydajny spalacz tłuszczu łączy w sobie 10 silnych naturalnych stymulantów wspierających metabolizm tłuszczów. Zawiera m.in. L-karnitynę, Naringinę, Sterony Guggul, Synefrynę oraz ekstrakt z zielonej herbaty. Jest to w 100% naturalny spalacz bez substancji syntetycznych, którego efekt odczujesz... Czytaj więcej

ThermoFit
Opak.:
Cena:
102.76 zł

Podstawowy opis produktu

Termogeniczny spalacz tłuszczu zawiera naturalną formułę wysoce skutecznych i spalających tłuszcz substancji. Substancje kompleksowo zwiększają wydajność, dostarczają organizmowi niezbędnej energii i wydłużają wytrzymałość. ThermoFit dostarcza energię z własnych zapasów organizmu poprzez rozbijanie komórek tłuszczowych, które są zamienione w energię i wodę. Ciało zużywa energię, a woda jest wydalana z organizmu, wspomaga pracę mózgu podczas aktywności fizycznej i niweluje uczucie zmęczenia, nadaje się również do długotrwałych podróży samochodem, co sprzyja czujności psychicznej. Dzięki pozytywnemu wpływowi na wspomaganie termogenezy nadaje się również w chłodne dni do rozgrzewania i cyrkulacji wszystkich części ciała. ThermoFit jest produktem naturalnym, bez substancji syntetycznych i nie zawiera żadnych substancji z Listy Substancji Zabronionych Światowego Kodeksu Antydopingowego.

THERMOFIT zawiera:

 • Citrus Aurantium (gorzka pomarańcza) - zawiera substancję synefrynę, która uważana jest za w 100% naturalny zamiennik efedryny bez skutków ubocznych. Synefryna działa na metabolizm tłuszczów, dzięki czemu przyczynia się do efektywniejszego spalania komórek tłuszczowych.
 • Kora wierzby białej (Cortex salicis) – wspomaga spalanie komórek tłuszczowych
 • Ekstrakt z zielonej herbaty – wspomaga metabolizm lipidów oraz stymuluje układ nerwowy i aktywność mózgu, niwelując tym samym objawy zmęczenia.
 • Sterony Guggul – (wyciąg z indyjskiej rośliny Commiphora mukul) – jest skuteczny w spalaniu tłuszczu i wspomagają prawidłową aktywność metaboliczną rozkładu tłuszczu. Dodatkowo utrzymuje prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.
 • L-karnityna – transportuje kwasy tłuszczowe bezpośrednio do mitochondriów, które następnie przekształcają je w energię. Przyczynia się do wykorzystania tłuszczów jako preferowanego paliwa dla mięśni. Zmniejsza produkcję kwasu mlekowego.
 • Naturalna kofeina – wspomaga czujność i przyczynia się do opóźnienia uczucia zmęczenia
 • Chrom - przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Jego regularne stosowanie zmniejsza łaknienie na słodycze.
 • L-tyrozyna – aminokwas będący prekursorem kilku neuroprzekaźników takich jak m.in. dopamina lub noradrenalina, które są hormonami ważnymi dla zdrowia psychicznego, apetyt spada przy wystarczających ilościach w organizmie. Dodatkowo wspomaga prawidłowe funkcjonowanie tarczycy oraz produkcję hormonów tarczycy (tyroksyny i trójjodotyroniny), co zapewniają reakcje chemiczne, w których niezbędna jest tyrozyna.
 • Naringin - najsłynniejszy naturalny flawonoid występujący naturalnie w grejpfrucie, który jest przyczyną jego ostrego smaku. Jego działanie polega głównie na utlenianiu, czyli wymiataniu wolnych rodników. Wspomaga elastyczność i wytrzymałość ścian naczyń krwionośnych.
 • Selen - ma działanie antyoksydacyjne i chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego oraz utrzymania zdrowych paznokci i włosów.

Produkt jest wskazany

 • Aby zwiększyć siłę, wydajność i efektywność treningu
 • Aby redukować zmęczenie i nadmierny apetyt
 • Aby stymulować mózg, utrzymać czujność i umysłową świeżość
 • Dla szybszego i wydajniejszego spalania komórek tłuszczowych podczas aktywności fizycznej
 • redukcji tłuszczu podskórnego w obszarach problemowych
 • W okresie budowania mięśni minimalizacji tkanki tłuszczowej
 • Dla utrzymania długotrwałego i intensywnego treningu

Zalecana dawka

 • Przez pierwsze 3 dni 2 x 1 kapsułka dziennie (rano lub na obiad), później można zwiększyć dawkę do 2 x 2 kapsułki dziennie.
 • Spożywać przed posiłkami i nie przyjmować po godzinie 16:00 (może powodować problemy ze snem ze względu na różne naturalne składniki, które pobudzają sprawność umysłową)

Sposób użycia

Kapsułki należy połknąć, popijając odpowiednią ilością wody.

Wartości odżywcze

Winian L-karnityny, naturalna kofeina, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z kory wierzby, sterony mew (ekstrakt z komiphora mukul-mirra), ekstrakt z cytrusów aurantium, L-tyrozyna, naringina, chrom (pikolinian chromu), selen (selen drożdżowy), kapsułka roślinna (hypromeloza, węglan wapnia)

OSTRZEŻENIE

 Produkt nie jest zalecany do stosowania u dzieci poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią, osób z nietolerancją acylpiryny, cierpiących na nadciśnienie, zaburzenia pracy tarczycy i anemię. Nie wolno przekraczać określonej zalecanej dziennej dawki. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze do 25°C, w dobrze zamkniętym opakowaniu, poza zasięgiem małych dzieci. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

No doping - produkt nie zawiera substancji z Listy Substancji Zabronionych Światowego Kodeksu Antydopingowego. Produkt nie zawiera konserwantów ani surowców modyfikowanych genetycznie.

ThermoFit

Recenzje produktu

 • 5 gwiazdek
  88 x
 • 4 gwiazdki
  24 x
 • 3 gwiazdki
  8 x
 • 2 gwiazdki
  1 x
 • 1 gwiazdka
  0 x

Często zadawane pytania

Zalecamy przerwanie stosowania ThermoFit po pewnym czasie (po około trzech miesiącach), zrobienie przerwy, a następnie kontynuowanie go. To jak przy innych produktach pobudzających. Odczujesz wtedy te same efekty jak na początku stosowania.
Tak, ThermoFit zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Możesz również używać ThermoFit przez długi czas. Jeśli jednak masz problem ze snem, nie zalecamy przyjmowania go po godzinie 16:00. Ponieważ zawiera naturalną kofeinę, może pogarszać jakość snu.
Tak, składniki zawarte w ThermoFit pomagają poprawić i przyspieszyć metabolizm (zwłaszcza tłuszcze).
Tak. ThermoFit jest mocniejszy i skuteczniejszy niż karnityna, ponieważ oprócz L-karnityny zawiera inne substancje aktywne takie jak: naturalna kofeina, citrus aurantium, kora wierzby białej, ekstrakt z zielonej herbaty, sterony guggul, chrom, L-tyrozyna, naringina i selen. Składniki, które pomagają wyeliminować zmęczenie oraz przyczyniają się do szybszego i wydajniejszego spalania tkanki tłuszczowej podskórnej oraz szybszego metabolizmu.