Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

ThermoFit

Nie zawiera żadnych substancji znajdujących się na liście substancji zabronionych Światowego Kodeksu Antydopingowego Produkt nie zawiera surowców modyfikowanych genetycznie 100% naturalny produkt Produkt nie obciąża przewodu pokarmowego

Skuteczny spalacz tłuszczu zawiera mieszankę 10 najmocniejszych naturalnych stymulantów, które wspomagają metabolizm tłuszczów i którego efekty odczujesz na całym ciele.  Produkt naturalny, nie zawiera substancji zabronionych z listy Światowej Agencji Antydopingowej... Czytaj więcej

ThermoFit
Opak.:
Cena:
110.00 zł

Podstawowy opis produktu

Spalanie tkanki tłuszczowej jest złożonym procesem metabolicznym, który zachodzi w organizmie w wyniku zapotrzebowania na energię. Jest ważnym aspektem metabolizmu, pomagającym w utrzymaniu równowagi energetycznej organizmu.

Od czego zależy spalanie tłuszczu? 

 • Ćwiczenia aerobowe: Aktywność fizyczna jak bieganie, pływanie lub jazda na rowerze, która wymaga wystarczającej ilości tlenu, pomaga spalać tkankę tłuszczową. Podczas ćwiczeń aerobowych zwiększa się zużycie tlenu w organizmie, co wspomaga utlenianie tłuszczów na energię.
 • Procesy fizjologiczne: Tłuszcze mogą być spalane podczas procesów fizjologicznych, takich jak trawienie.
 • Dieta: Prawidłowe odżywianie może stymulować spalanie tłuszczu. Na przykład żywność bogata w błonnik reguluje poziom cukru we krwi i stymuluje utratę wagi.
 • Termogeneza: Organizm wytwarza ciepło podczas procesu spalania tłuszczu, który nazywa się termogenezą. Termogeneza może zostać zwiększona przez kilka różnych czynników, np.: ćwiczenia fizyczne, odżywianie, czy ekspozycja na zimno.
 • Metabolizm: Całkowity podstawowy współczynnik metabolizmu (BMR) jest to minimalny poziom energii jaki organizm potrzebuje podczas odpoczynku, aby skutecznie funkcjonować. Wyższy BMR może oznaczać efektywniejsze spalanie tłuszczu.

Dlaczego warto stosować  ThermoFit?

 • ThermoFit to termogeniczny spalacz tłuszczu, który zawiera naturalną formułę skutecznych substancji spalających tkankę tłuszczową
 • Unikalne połączenie składników zwiększa wydolność, dostarcza organizmowi niezbędnej energii i przedłuża wytrzymałość. ThermoFit dostarcza organizmowi energię z własnych rezerw poprzez rozbicie komórek tłuszczowych, które następnie zamieniane są na energię i wodę. Organizm wykorzysta energię, a woda zostanie wydalona z organizmu.
 • Wspomaga pracę mózgu podczas wysiłku fizycznego i zmniejsza senność oraz uczucie zmęczenia. Wskazany również w czasie długotrwałych podróży samolotem czy samochodem, ponieważ  wspiera sprawność umysłową.
 • Działa korzystnie na pracę układu nerwowego, poprawia krążenie i reguluje ciśnienie krwi.

ThermoFit zawiera

 • Citrus Aurantium (gorzka pomarańcza)
  Zawiera synefrynę, która uznawana jest za 100% naturalny substytut efedryny, pozbawiony skutków ubocznych. Synefryna wpływa na metabolizm tłuszczów, przyczyniając się tym samym do efektywniejszego spalania komórek tłuszczowych.
 • Cortex salicis (kora wierzby białej)
  Zawiera substancję zwaną salicyną, która zwiększa termogenezę (wytwarzanie ciepła przez organizm), co może prowadzić do większego wydatku energetycznego i zwiększonego spalania tłuszczu.
 • Ekstrakt z zielonej herbaty
  Ekstrakt z zielonej herbaty usuwa uczucie zmęczenia i wyczerpania. W procesie odchudzania może również wpływać na:

- Przyspieszenie metabolizmu: Zielona herbata zawiera katechiny, zwłaszcza 3-galusan epigalokatechiny (EGCG), co wiąże się ze zwiększeniem tempa metabolizmu, więc pomaga  spalić więcej kalorii.

- Stymulacja utleniania tłuszczów: Przyczynia się do skutecznego spalania kalorii i redukcji tkanki tłuszczowej.

- Regulacja poziomu cukru we krwi: Może to pomóc w utrzymaniu stabilnego poziomu insuliny i glukozy we krwi, co jest ważne dla kontroli masy ciała.

- Zmniejszenie apetytu: Ma wpływ na kontrolę apetytu, co może pomóc w zmniejszeniu spożycia kalorii.

 • Guggulsterony
  Guggul to ekstrakt z indyjskiej rośliny Comniphora mukul. W tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej ekstrakt wykorzystuje się ze względu na jego potencjalne właściwości lecznicze, gdyż znany jest ze swojego działania przeciwzapalnego. Ponadto guggulsterony są uważane za naturalny środek wspomagający odchudzanie. Ekstrakt wspomaga prawidłową aktywność metaboliczną rozkładu tłuszczu i efektywniejsze spalanie kalorii. Jednocześnie wpływa na utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
 • L-karnityna
  Aminokwas i substancja występująca w organizmie, która odgrywa kluczową rolę w transporcie kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie są spalane w celu uzyskania energii. Proces ten jest ważny dla prawidłowego funkcjonowania metabolizmu komórkowego, dlatego też L-karnityna uznawana jest za ważny czynnik w metabolizmie energetycznym. 
 • Naturalna kofeina
  Kofeina wpływa na centralny układ nerwowy, blokując działanie adenozyny, neuroprzekaźnika związanego ze snem. Blokowanie adenozyny prowadzi do wzrostu poziomu neuroprzekaźników pobudzających, co skutkuje zwiększoną czujnością i poprawą koncentracji. Kofeina może stymulować uwalnianie adrenaliny, co może prowadzić do zwiększenia wydajności fizycznej i energii.
 • Chrom
  Przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz poziomu glukozy we krwi. Jego regularne stosowanie zmniejsza łaknienie na słodycze.
 • L-tyrozyna
  Aminokwas będący prekursorem kilku neuroprzekaźników, takich jak dopamina lub noradrenalina, które są hormonami ważnymi dla zdrowia psychicznego. Wystarczająca ilość w organizmie zmniejsza apetyt. Dodatkowo wspomaga prawidłowe funkcjonowanie tarczycy.
 • Selen Ma działanie antyoksydacyjne i chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego oraz utrzymania zdrowych paznokci i włosów. Selen jest ważny dla prawidłowego funkcjonowania tarczycy. Tarczyca odgrywa kluczową rolę w regulacji metabolizmu poprzez wytwarzanie hormonów wpływających na tempo spalania kalorii przez organizm
 • Naringin
  Najbardziej znany naturalny flawonoid, który występuje w owocach cytrusowych, a zwłaszcza w grejpfrucie – to właśnie powoduje jego gorzki smak. Ma działanie antyoksydacyjne, co oznacza, że ​​usuwa z organizmu wolne rodniki. Pozytywnie wpływa na niektóre aspekty metabolizmu energetycznego i utleniania tłuszczów, co może przyczynić się do efektywniejszej utraty wagi. Jednocześnie wspiera elastyczność i wytrzymałość ścian naczyń krwionośnych.

Produkt jest wskazany

ThermoFit jest odpowiedni dla osób powyżej 18. roku życia. Nie zaleca się jego stosowania osobom cierpiącym na choroby układu krążenia.

 • Aby zwiększyć siłę, wydajność i efektywność treningu
 • Aby redukować zmęczenie i nadmierny apetyt
 • Aby stymulować mózg, utrzymać czujność i umysłową świeżość
 • Dla szybszego i wydajniejszego spalania komórek tłuszczowych podczas aktywności fizycznej
 • W redukcji tłuszczu w obszarach problemowych
 • W okresie budowania mięśni i minimalizacji tkanki tłuszczowej
 • Dla utrzymania intensywnego treningu

Zalecana dawka

Zalecane dawkowanie suplementu diety ustalane jest z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb organizmu. Nie ma jednak jednej, uniwersalnej dawki, bo wiemy, że każdy z nas jest wyjątkowy:

 • Przez pierwsze 3 dni 2 x 1 kapsułka dziennie (rano lub na obiad), później można zwiększyć dawkę do 2 x 2 kapsułki dziennie.
 • Przyjmować przed posiłkami.
 • Nie przyjmować po godzinie 16:00 (może powodować problemy ze snem ze względu na różne naturalne składniki, które pobudzają sprawność umysłową)

Sposób użycia

Kapsułki należy popić odpowiednią ilością wody. Dzięki temu kapsułka dotrze do żołądka, gdzie dochodzi do rozpadu tabletki i uwolnienia substancji czynnej.

Należy pamiętać o przestrzeganiu zalecanego dawkowania, które jest podane na opakowaniu. Prawidłowe dawkowanie jest kluczem do uzyskania optymalnych rezultatów suplementacji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące prawidłowego użytkowania naszych produktów lub potrzebujesz dodatkowych informacji, nie wahaj się z nami skontaktować. Twoje zdrowie jest naszym priorytetem i jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci wsparcie i pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z naszymi produktami. 

Wartości odżywcze

Winian L-karnityny, naturalna kofeina, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z kory wierzby, sterony mew (ekstrakt z komiphora mukul-mirra), ekstrakt z cytrusów aurantium, L-tyrozyna, naringina, chrom (pikolinian chromu), selen (selen drożdżowy), kapsułka roślinna (hypromeloza, węglan wapnia)

OSTRZEŻENIE

 Produkt nie jest zalecany do stosowania u dzieci poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią, osób z nietolerancją acylpiryny, cierpiących na nadciśnienie, zaburzenia pracy tarczycy i anemię. Nie wolno przekraczać określonej zalecanej dziennej dawki. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze do 25°C, w dobrze zamkniętym opakowaniu, poza zasięgiem małych dzieci. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

No doping - produkt nie zawiera substancji z Listy Substancji Zabronionych Światowego Kodeksu Antydopingowego. Produkt nie zawiera konserwantów ani surowców modyfikowanych genetycznie.

ThermoFit

Recenzje produktu

 • 5 gwiazdek
  109 x
 • 4 gwiazdki
  25 x
 • 3 gwiazdki
  8 x
 • 2 gwiazdki
  1 x
 • 1 gwiazdka
  0 x

Często zadawane pytania

Zalecamy przerwanie stosowania ThermoFit po pewnym czasie (po około trzech miesiącach), zrobienie przerwy, a następnie kontynuowanie go. To jak przy innych produktach pobudzających. Odczujesz wtedy te same efekty jak na początku stosowania.
Tak, ThermoFit zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Możesz również używać ThermoFit przez długi czas. Jeśli jednak masz problem ze snem, nie zalecamy przyjmowania go po godzinie 16:00. Ponieważ zawiera naturalną kofeinę, może pogarszać jakość snu.
Tak, składniki zawarte w ThermoFit pomagają poprawić i przyspieszyć metabolizm (zwłaszcza tłuszcze).
Tak. ThermoFit jest mocniejszy i skuteczniejszy niż karnityna, ponieważ oprócz L-karnityny zawiera inne substancje aktywne takie jak: naturalna kofeina, citrus aurantium, kora wierzby białej, ekstrakt z zielonej herbaty, sterony guggul, chrom, L-tyrozyna, naringina i selen. Składniki, które pomagają wyeliminować zmęczenie oraz przyczyniają się do szybszego i wydajniejszego spalania tkanki tłuszczowej podskórnej oraz szybszego metabolizmu.