ThermoFit +50% gratis ilość sztuk ograniczona

Noworoczne RZEŹBIENIE SYLWETKI

Noworoczne RZEŹBIENIE SYLWETKI

Czy Twoim noworocznym celem jest zrzucenie zbędnej tkanki tłuszczowej i pochwaleniem się wyrzeźbionym ciałem w Nowym Roku? Podstawą każdego odchudzania jest zwiększenie aktywności fizycznej i dostosowanie diety. Jednak najskuteczniejsze jest połączenie ćwiczeń, diety i suplementów diety.

Ale które suplementy diety są odpowiednie podczas odchudzania? Aby mięśnie były silne najlepiej nie zapominać o wystarczającym spożyciu wysokiej jakości białek. Pyszne białka rozpieszczą Twoje kubki smakowe i zapewnią niezbędną dzienną dawkę białka.

Poza zdrową dietą i treningiem warto zadbać o odpowiednią suplementację i spalanie tłuszczu. Najbardziej znanym spalaczem tłuszczu i energetyzatorem w jednym jest L-karnityna, dlatego sprzedawana jest osobno, ale także dodawana do kilku innych spalaczy tłuszczu. Termogeniczne spalacze tłuszczu działają w ten sposób, że zwiększają aktywność serca i naczyń krwionośnych, a co za tym idzie, temperatura w mięśniach wzrasta, co oznacza wydajniejsze spalanie.

Podczas rzeźbienia sylwetki  ważne jest, aby nie zaniedbywać regeneracji mięśni, w tym pomoże naturalny skład produktu HMB. Zapewnia wysokiej jakości regenerację przeciążonemu organizmowi oraz wspomaga przyrost masy mięśniowej. HMB zawiera beta-hydroksy beta-metyl, który chroni masę mięśniową i jest odpowiedni dla osób utrzymujących masę mięśniową, szczególnie w okresie modelowania sylwetki.

Przygotowaliśmy również dla Ciebie kilka wspaniałych zestawów, które zawierają kombinację produktów dokładnie według pożądanego celu, np. na odchudzanie, czy budowanie mięśni. Kupując taką kombinację produktów na pewno osiągniesz upragniony cel.