Orzeźwienie i białko? Koniecznie wypróbuj nowy JUICY PROTEIN Więcej na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

K2 Anti Age Day & Night

Suplement diety Produkt nie zawiera surowców modyfikowanych genetycznie Produkt odpowiedni dla diabetyków

Unikalne połączenie składników aktywnych w fazie dziennej wspierające energię komórkową z kordycepsem, żeń-szeniem i koenzymem Q10. Faza nocna wspomagająca oczyszczanie komórek zawiera sulforafan i ekstrakt z pestek winogron. Razem przyczyniają się do utrzymania energii, witalności, sprawności umysłowej... Czytaj więcej

K2 Anti Age Day & Night
Opak.:
Cena:
280.00 zł

Podstawowy opis produktu

Poszczególne składniki K2 AntiAge pomagają wytworzyć energię komórkową, poprawia wydolność fizyczną, witalność i młodzieńczy wygląd. Jeśli pomimo wystarczającej ilości snu czujesz się zmęczony i wyczerpany, uzupełnij swoją energię i witalność dzięki K2 Anti Age. Produkt ma na celu osiągnięcie maksymalnego efektu i dlatego składa się z dwóch faz – dziennej i nocnej.

K2 Anti Age Day poprawia wytwarzanie energii komórkowej w mitochondriach w ciągu dnia, co zwiększa witalność organizmu, sprawność fizyczną oraz poprawia zdrowie seksualne, sprawność umysłową i koncentrację. Wraz z wiekiem zmniejsza się liczba i aktywność mitochondriów w komórkach. Mitochondria są uważane za jednostki energetyczne komórki (czyli tak jak elektrownia produkuje elektrynę). Mitochondria tworzą w komórce dynamiczną sieć, która ulega ciągłym procesom zapychają się toksycznymi osadami i szkodliwymi substancjami, uniemożliwiając im funkcjonowanie z maksymalną wydajnością. Efektem jest ciągłe zmęczenie i wyczerpanie, spadek aktywności całego ciała i umysłu oraz stopniowa utrata poczucia młodości i świeżości. A to właśnie dzienna faza pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, pozytywnie wpływa na pamięć i koncentrację, nadaje komórkom skóry witalność dodając energii.

K2 Anti Age Night nasila proces oczyszczania komórek w nocy, chroni komórki przed stresem oksydacyjnym i uszkodzeniami, dzięki czemu rano budzisz się pełnen energii i witalności. W nocy między 1:00 a 3:00 wątroba jest najaktywniejsza według zegara biologicznego. Ponieważ wątroba związana jest z detoksykacją, najsilniejszy proces oczyszczania organizmu zachodzi w nocy, podczas snu. Takie oczyszczenie wpłynie na samopoczucie rano po przebudzeniu. Po odpowiedniej regeneracji rano powinnaś czuć się świeżo, zdrowo, pełen energii i bardziej witalny niż dzień wcześniej. Rezultaty powinny również być widoczne na Twojej skórze.

Mówiąc najprościej, faza nocna oczyszcza mitochondrie, a faza dzienna napełnia je energią. Dlatego zalecamy łączenie poszczególnych części, ponieważ wzajemnie się uzupełniają.

K2 Anti Age Day zawiera:

 • Grzyb chiński (Cordyceps sinensis) - to egzotyczny grzyb będący częścią tradycyjnej medycyny chińskiej sprzed kilkuset lat. Cordyceps zwiększa zdolność organizmu do przystosowania się do niedoboru tlenu, substancji toksycznych lub dużej aktywności fizycznej. Poprawia również dotlenienie wszystkich komórek organizmu, co pozytywnie wpływa na produkcję energii w mitochondriach, pomaga poprawić stany zmęczenia, poprawia pamięć i działa odmładzająco.
 • Żeń-szeń (Panax ginseng) – od tysięcy lat stosowany jest jako adaptogen do celów leczniczych w Chinach, Japonii i Korei. Jest najsilniejszym tonikiem w medycynie azjatyckiej. Roślina żeń-szenia zawiera substancje czynne saponiny – ginsenoidy, które działają stabilizująco na fizjologię człowieka. Żeń-szeń jest jednym z najlepszych środków ochrony przed stresem psychicznym i stabilizuje poziom kortyzolu, który jest głównym hormonem stresu. Zwiększa również wydolność fizyczną i psychiczną organizmu, poprawia pamięć, koncentrację, orientację przestrzenną, zdolność uczenia się oraz spowalnia starzenie się i zużycie komórek mózgowych.
 • Koenzym Q10 (Co Q10) to silny przeciwutleniacz, który chroni komórki przed uszkodzeniem i stresem oksydacyjnym. Zwiększa produkcję energii w komórkach serca, mięśni i mózgu. Starzenie się jest zwykle związane ze spadkiem koenzymu Q10 w mitochondriach (elektrowniach) komórek, zwłaszcza od 30 roku życia. Niedobór koenzymu Q10 objawia się w organizmie obniżoną wydajnością, gorszą tolerancją obciążenia, zmniejszoną aktywnością, zmęczeniem oraz zdolnością do regeneracji.

K2 Anti Age Night zawiera:

 • Ekstrakt z brokułów - głównym składnikiem aktywnym jest sulforafan (związek siarki). Działa jako cząsteczka sygnalizacyjna, co oznacza, że gdy wnika do komórek włącza ponad 200 genów, które mogły zostać usunięte z powodu wysokiej toksyczności komórki, złego stylu życia lub podeszłego wieku. Po aktywacji genów rozpoczyna się wytwarzanie enzymów detoksykacyjnych i antyoksydacyjnych, które pozbawiają komórkę toksyn i przywracają jej maksimum.
 • Ekstrakt z pestek winogron - pestki winogron zawierają biologicznie czynne polifenole, które chronią komórki przed uszkodzeniami oksydacyjnymi i dlatego są stosowane jako środek wspomagający w zaburzeniach immunologicznych, alergiach i zaburzeniach sercowo-naczyniowych.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie produktu: K2Antiage.sk/pl

Produkt jest wskazany

 • Dla utrzymania sprawności umysłowej,witalności oraz naturalnych mechanizmów obronnych organizmu
 • Osobom będących w  stresie obciążeniu fizycznym i psychicznym
 • Przy pierwszych oznakach zmarszczek spowodowanych stresem, wolnymi rodnikami i wiekiem
 • Po osiągnięciu 30. roku życia (po tym roku starzenie się przyspiesza)
 • Gdy brakuje energii, bystrości i koncentracji, utraty sił witalnych
 • Dla utrzymania zdrowia seksualnego
 • Do aktywnego wymiatania wolnych rodników generowanych podczas palenia papierosów
 • Jeśli czujesz brak energii, ciągłe zmęczenie i wyczerpanie

Zalecana dawka

 • Faza dzienna – 4 kapsułki rano na czczo popijając dużą ilością wody
 • Faza nocna – 2 kapsułki wieczorem przed snem popijając dużą ilością wody

Sposób użycia

Kapsułki należy połknąć, popijając odpowiednią ilością wody.

Wartości odżywcze

 
DAY - składnik dzienny:
100 g4 kapsułki/1640 mg *RWS %
Wartość energetyczna1724 kJ/407,5 kcal28,27 KJ/6,7 kcal0,3
Białka3,6 g0,06 g0,1
Węglowodany83,41 g1,37 g0,5
Tłuszcze6,61 g0,1 g0,1
Substancje aktywne:
Cordyceps sinensis extrakt60,98 g1000 mg-
Ekstrakt z żeń-szenia Panax34,52 g 566 mg-
Koenzym Q103,05 g50 mg-
 
NIGHT - składnik na noc:
100 g2 kapsułki/900 mg *RWS %
Wartość energetyczna1537 kJ/361,7 kcal13,83 KJ/3,25 kcal0,16
Białka10,54 g0,09 g0,18
Węglowodany79,15 g0,7 g0,27
Tłuszcze0,33 g0 g0
Substancje aktywne:
Ekstrakt z brokułów76,22 g686 mg-
Ekstrakt z winogron22,22 g200 mg-

*RWS%– referencyjna wartość spożycia Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)  -nie określono RWS

Day: Ekstrakt z  chińskiej gąsienicy (Cordyceps sinensis), ekstrakt z  korzenia żeń-szenia (Panax ginseng), koenzym Q10, stearynian magnezu, kapsułka roślinna (hypromeloza, węglan wapnia)

Night: Ekstrakt z brokułów (Brassica oleracea italica), ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera L.), stearynian magnezu, kapsułka (hydroksypropylometyloceluloza).

OSTRZEŻENIE: Produkt nie jest zalecany do stosowania u dzieci poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie wolno przekraczać określonej zalecanej dawki dziennej. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze od 10°C do 25°C, w dobrze zamkniętym opakowaniu, poza zasięgiem małych dzieci. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Po otwarciu ostrożnie zamknij opakowanie.

 • Cordyceps sinensis

  1000 mg
 • Koenzym Q10

  50 mg
 • Ekstrakt z brokułów

  686 mg
 • Ekstrakt z winogron

  200 mg
K2 Anti Age Day & Night

Recenzje produktu

 • 5 gwiazdek
  31 x
 • 4 gwiazdki
  6 x
 • 3 gwiazdki
  3 x
 • 2 gwiazdki
  0 x
 • 1 gwiazdka
  0 x

Często zadawane pytania

Oczywiście K2 AntiAge mogą używać również mężczyzni. Oprócz niwelowania chronicznego zmęczenia promuje witalność, zwiększając tym samym energię seksualną, pożądanie i poprawiając krążenie krwi.
Tak, konieczne jest stosowanie fazy dziennej i nocnej K2 AntiAge. K2 AntiAge działa na poziomie komórkowym. Zawiera dwie puszki: czarną i białą, a każda puszka zawiera zupełnie inne składniki aktywne. Czarna puszka i jej składniki aktywne mają właściwości na detoksykację i oczyszczenie komórek, jednocześnie chroniąc komórki przed stresem oksydacyjnym i uszkodzeniami. Obudzisz się świeży, witalny i pełen energii. Aktywne składniki z białej puszki moją dostarczyć komórkom energii, zwiększyć ich wydajność i będziesz maksymalnie skoncentrowany w ciągu dnia, nie będziesz odczuwać zmęczenia i spadku witalności.

Ważne jest, aby po około trzech miesiącach stosowania zrobić sobie przerwę, aby organizm nie przyzwyczaił się do suplementacji. Twoje komórki zostaną oczyszczone ze wszystkich złogów i każdego ranka poczujesz się świeżo, zdrowo, witalniej i pełen energii.

Z pewnością tak. K2 AntiAge zawiera wysokiej jakości naturalne składniki, które poprawiają produkcję energii komórkowej w mitochondriach (energetyczny silnik komórki), co zwiększa witalność fizyczną, wydolność fizyczną, sprawność umysłową i koncentrację. Poczujesz przypływ energii i będziesz maksymalnie skupiony.