Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Premium L-Carnosine + Cynk i Selen gratis

Suplement diety Produkt nie zawiera surowców modyfikowanych genetycznie Produkt odpowiedni dla diabetyków Produkt zawiera witaminę E, koenzym Q10

Energia komórkowa w postaci Premium L-Carnosine. Wyjątkowe składniki: karnozyna, koenzym Q10 i witamina E przeciwdziałają starzeniu się organizmu i uzupełniają energię komórek. Polecany w okresach stresu i utraty sił witalnych. Dodatkowo AcidoFit wspomagający detoksykację w prezencie.

Premium L-Carnosine + Cynk i Selen gratis
Opak.:
Cena:
292.22 zł 240.00 zł

Podstawowy opis produktu

Energia komórkowa w postaci Premium L-Karnozyny. Unikalna kompozycja zawierająca karnozynę, koenzym Q10 i witaminę E przeciwdziała starzeniu się organizmu i uzupełnia energię komórek. Polecany jest w okresie utraty sił witalnych. Niekorzystne czynniki skracają żywotność komórek, ale Premium L-Karnozyna z drugiej strony chroni komórki przed zmianami zwyrodnieniowymi, wydłuża ich żywotność poprzez zwiększenie liczby podziałów oraz ma zdolność ochrony komórki.

Premium L-Carnosine zawiera:

 • Aminokwas carnosine- Zawiera biologicznie aktywny dipeptyd, na który składają się dwa aminokwasy - beta-alanina i histydyna. Jest również często określany jako neuropeptyd ze względu na działanie ochronne w mózgu, a też „substancją długowieczności” ze względu na właściwości odmładzające
 • Koenzym Q10- to silny przeciwutleniacz, który chroni komórki przed uszkodzeniem i stresem oksydacyjnym. Zwiększa produkcję energii w komórkach serca, mięśni i mózgu. Starzenie się zwykle wiąże się ze spadkiem koenzymu Q10 w mitochondriach (elektrowniach) komórek, zwłaszcza po 30 roku życia. Niedobór koenzymu Q10 objawia się w organizmie obniżoną wydajnością, gorszą tolerancją, zmniejszoną aktywnością, zmęczeniem
 • Witamina E– chroni komórki przed wolnymi rodnikami i stresem oksydacyjnym

 

Więcej informacji o produkcie: Premium L-Carnosine

Cynk i selen + Cordyceps Sinensis

Cynk jest ważnym minerałem o właściwościach przeciwutleniających i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, pomaga w utrzymaniu zdrowia skóry, włosów i paznokci. Działa jako kofaktor dla kluczowych enzymów biorących udział w prawidłowym funkcjonowaniu antyoksydacyjnego systemu obronnego. W ten sposób cynk pomaga zmniejszyć stres oksydacyjny w organizmie, który powoduje starzenie się i różne problemy zdrowotne. Należy pamiętać, że cynk nie jest przeciwutleniaczem o tradycyjnym znaczeniu, jak witamina C czy E, ale odgrywa ważną rolę w wielu procesach metabolicznych organizmu.

Więcej informacji o produkcie: Cynk i selen + Cordyceps Sinensis

Produkt jest wskazany

Zestaw produktów jest odpowiedni dla wszystkich, którzy chcą czuć się młodo i pełni energii pomimo swojego wieku i obciążenia pracą.

Zalecana dawka

 • Premium L-Carnosine 1 raz dziennie.
 • Cynk i selen + Cordyceps sinensis przyjmować 1 kapsułkę raz dziennie

Sposób użycia

Kapsułki należy połknąć, popijając odpowiednią ilością wody.

Wartości odżywcze

100 g 1 kapsułka*RWS%
L-karnozyna80 g300 mg-
Witamina E (octan DL-α-tokoferylu)6,7 g25 mg208%
Koenzym Q106,7 g25 mg-

*RWS – referencyjna wartość spożycia Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) - Nie określono RWS

L-karnozyna, koenzym Q10, witamina E (50%) (octan DL-α-tokoferylu), kapsułka roślinna (hypromeloza, węglan wapnia)

OSTRZEŻENIE

Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 7 lat, dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie wolno przekraczać określonej zalecanej dziennej dawki. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze do 25°C, w dobrze zamkniętym opakowaniu, poza zasięgiem małych dzieci. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

No doping - produkt nie zawiera substancji z Listy Substancji Zabronionych Światowego Kodeksu Antydopingowego. Produkt nie zawiera konserwantów ani surowców modyfikowanych genetycznie.

Premium L-Carnosine + Cynk i Selen gratis

Recenzje produktu

 • 5 gwiazdek
  14 x
 • 4 gwiazdki
  3 x
 • 3 gwiazdki
  0 x
 • 2 gwiazdki
  0 x
 • 1 gwiazdka
  0 x

Często zadawane pytania

Może być również stosowany profilaktycznie przez długi czas
Dostarcza komórkom energii, która przedłuża życie i witalność. Efekt ten jest dodatkowo wspierany przez silne działanie antyoksydacyjne na poziomie komórkowym.
U małych dzieci zetknęliśmy się ze stosowaniem głównie w przypadku różnych chorób neurologicznych, taki jak: DMO, autyzm i inne urazy ośrodkowego układu nerwowego.
Tak, osoby z chorobami onkologicznymi i przewlekłymi też mogą przyjmować ten rodzaj suplemnetu ze względu na silne działanie o szerokim spektrum działania na organizm.
Karnozyna dostarcza mięśniom innego rodzaju energii, która poprawia wydajność. Po wyczynach sportowych pomaga radykalnie zregenerować mięśnie, szybciej oczyszczając je z kwasu mlekowego, co może zapobiegać bólom mięśni.