Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Papierki wskaźnikowe - podwójna kontrola pH moczu

Łatwy i szybki pomiar pH moczu.

Papierki wskaźnikowe - podwójna kontrola pH moczu
Opak.:
Cena:
57.74 zł

Podstawowy opis produktu

Do pomiaru pH moczu stosuje się papierki, z których można określić prawdziwy stan zakwaszenia organizmu. Długotrwałe zakwaszenie organizmu powoduje różne choroby i stany zapalne w organizmie, które mogą przerodzić się w choroby przewlekłe. Jeśli Twoje pH regularnie przechodzi z zasadowego do kwaśnego, to jest to kwasica – zaburzenie idealnej równowagi kwasów i zasad. Na podstawie papierków wskaźnikowych można kontrolować i poprawiać swój stan zdrowia. 

Papierki wskaźnikowe są przyjazne dla środowiska i są wykonane tak, aby zmiana koloru była bardziej wyraźna i trwalsza aż do wyschnięcia papierku. Każdy papierek jest wystarczająco długi. Obszary wskaźnikowe znajdują się na dolnej krawędzi, dzięki czemu  użytkownik jest chroniony przed zachlapaniem płynem testowym. Aby zwiększyć dokładność odczytów pH, papierki są wyposażone w dwa obszary wskaźnikowe. Pozwala to na łatwe  określenie poziomu pH cieczy testowej. Opakowanie zawiera ponadto dwurzędową skalę porównawczą kolorów z wyraźnie rozróżnialnymi kombinacjami dla danych wartości pH. W efekcie końcowym te papierki zapewniają wskazanie pH badanego płynu szybko, dokładnie i ekonomicznie.

Instrukcja obsługi

Włożyć papierek wskaźnikowy pod strumień moczu na 2 sekundy, postrząsnąć. Zalecamy wykonanie pomiaru rano na czczo. Nałożyć papierek na skalę kolorów w ciągu 40 sekund, aż mocz wyschnie i porównać swoje pH.

OSTRZEŻENIE

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, suchym miejscu, nie wystawiać na działanie promieni słonecznych, kwasów oraz zasadowych gazów i oparów.

Recenzje produktu

 • 5 gwiazdek
  2 x
 • 4 gwiazdki
  2 x
 • 3 gwiazdki
  0 x
 • 2 gwiazdki
  0 x
 • 1 gwiazdka
  0 x

Często zadawane pytania

W przypadku złego wyniku zaleca się w pierwszej kolejności dostosować dietę i powtórzyć pomiar oraz obserwować, czy wyniki się poprawiają. Jeśli są złe przez długi czas, zaleca się konsultację z lekarzem.
Zaleca się regularne badanie lub przynajmniej kilkakrotne, ponieważ na pH moczu wpływa wiele czynników. Może się zdarzyć, że na jeden pomiar może mieć wpływ inny, nieznany czynnik.