Orzeźwienie i białko? Koniecznie wypróbuj nowy JUICY PROTEIN Więcej na...

Orzeźwiająca letnia lemoniada pełna białka: To JUICY Protein z CLEAR Whey Isolate
Orzeźwiająca letnia lemoniada pełna białka: To JUICY Protein z CLEAR Whey Isolate

Orzeźwiająca letnia lemoniada pełna białka: To JUICY Protein z CLEAR Whey Isolate

Orzeźwiająca letnia lemoniada pełna białka: To JUICY Protein z CLEAR Whey Isolate

Napoje białkowe stanowią integralną część diety każdego sportowca. Jeśli już masz dość smaku wanilii lub czekolady w swoich napojach białkowych? Tak co powiesz na orzeźwiającą bombę pełną białka, na przykład w formie letniej lemoniady? Mowa o nowym, klarownym białku JUICY. Ma owocowy smak oraz wysoką zawartość leucyny i BCAA dla maksymalnego wsparcia masy mięśniowej i regeneracji po treningu. Pokochasz go natychmiast.

Obsah

Co to jest JUICY Protein?

Podstawowym składnikiem jest Clear Whey . To rewolucyjna forma wysokiej jakości białka serwatkowego, która z jednej strony oferuje wysoką wartość odżywczą, a z drugiej pyszny, delikatny smak. W odróżnieniu od tradycyjnych proszków białkowych, które często charakteryzują się gęstą konsystencją, jest całkowicie klarowny. Jest to zatem specjalny rodzaj białka serwatkowego, który przetwarzany jest za pomocą filtracji membranowej o przepływie krzyżowym. Przefiltrowany izolat białka otrzymujem metodą suszenia rozpyłowego. A dzięki zastosowanej technologii zachowuje klarowność i smak.

W przeciwieństwie do tradycyjnych białek w postaci mlecznych koktajli Clear Whey Isolate ma wszystkie zalety białka serwatkowego i jest to:

 • napój o zawartości aż 85% białka
 • posiada wysoką zawartość leucyny i niezbędnych aminokwasów BCAA
 • ma orzeźwiający smak
 • dwa smaki - Redberries-lime & Mango-Peach

 • klarowny wygląd
 • minimalna zawartość węglowodanów, tłuszczu i laktozy
 • jest lekkostrawny
 • otrzymywany z serwatki krowiej
 • o niskim pH – dzięki temu posiada naturalną świeżość i kwasowość.

Czym jest leucyna i dlaczego jest tak ważna z BCAA?

Jednym z głównych aminokwasów zawartych w BCAA jest Leucyna. Odgrywa kluczową rolę w syntezie i regeneracji białek mięśniowych. Razem z BCAA (niezbędnymi aminokwasami o rozgałęzionych łańcuchach) Leucyna pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej, poprawia regenerację po ciężkich treningach i wspomaga wydajność.

Nasz organizm nie jest w stanie samodzielnie wytwarzać leucyny. Dlatego musimy ją dostarczać poprzez dietę lub suplementy diety zawierające leucynę. Ponadto CLEAR Whey  zawiera minimalną ilość tłuszczu i węglowodanów, co czyni go idealnym wyborem dla osób chcących utrzymać niskie spożycie kalorii, zapewniając jednocześnie wystarczającą ilość białka.

BCAA stanowią do 35% masy mięśniowej i są niezbędne do wytwarzania energii w mięśniach obciążonych sportem.

Aminokwasy te stanowią podstawowy budulec białek i biorą udział w tworzeniu nowej tkanki mięśniowej. Ich obecność w organizmie przyspiesza syntezę białek oraz zapobiega rozpadowi białek mięśniowych podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Dla kogo jest odpowiedni JUICY Protein?

JUICY Protein z CLEAR Whey to doskonały wybór dla każdego. Wysoka zawartość niezbędnych aminokwasów sprawia, że jest to odpowiedni dodatek do każdego rodzaju aktywności fizycznej. Ze względu na swój skład jest odpowiedni nawet dla diabetyków, osób chorych na celiakię i dzieci od 8 roku życia.

Dlatego jest szczególnie zalecany:

 • sportowcom i osobom aktywne,
 • osobom na diecie, dla tych, którzy chcą schudnąć i czuć się syci, jednocześnie zmniejszając spożycie kalorii. Większe spożycie wysokiej jakości białek może pomóc w utrzymaniu masy mięśniowej podczas diety i odchudzania, a także wspierać metabolizm tłuszczów.
 • entuzjastom zdrowego stylu życia, jeśli starają się poprawić swoje odżywianie i zadbać o odpowiednią podaż białka. Może służyć jako prosty i praktyczny sposób na uzupełnienie dziennego spożycia białka.

Dzięki pysznemu smakowi świetnie sprawdzi się także jako dodatek do zdrowych koktajli czy innych napojów orzeźwiających.  Nie należy jednak przekraczać zalecanej dawki.

Przygotowanie lemoniady lub koktajlu z JUICY Protein

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka prostych wskazówek, jak przygotować orzeźwiający, bogaty w białko napój:

 • spróbuj zmieszać JUICY Protein ze swoim ulubionym sokiem owocowym lub
 • przygotuj lemoniadę (1 miarka JUICY Protein, sok z cytryny, 5 liści mięty, miód, woda, lód),
 • można go także dodać do smoothie (1 miarka JUICY Protein, sok z 2 limonek, 1 szklanka mrożonych porzeczek, woda, lód) lub
 • wystarczy wymieszać go z wodą i kruszonym lodem

Ważne jest, aby dobrze wymieszać.

RADA: Zalecamy użycie shakera, aby uzyskać pożądany efekt. Nie zalecamy przygotowywania go w szklance, gdyż nie rozpuści się dostatecznie.

Jeśli zastosujesz się do tego zalecenia, doskonale rozpuści się w wodzie, Powstanie klarowny napój bez osadu. Ponadto zawiera minimalną ilość tłuszczu i węglowodanów, co czyni go idealnym wyborem, jeśli starasz się utrzymać niskie spożycie kalorii, zapewniając jednocześnie wystarczającą ilość białka. 

Nie toleruję laktozy. Czy jest dla mnie odpowiedni?

Tak to jest. Jedną z głównych zalet CLEAR Whey  jest jego wysoka strawność. Dzięki specjalnemu procesowi izolacji większość laktozy zostaje usunięta, dzięki czemu produkt ten jest odpowiedni nawet dla osób cierpiących na nietolerancję laktozy. Dodatkowo, ponieważ jest całkowicie klarowny, nie obciąża układu trawiennego zbędnymi błonnikami czy innymi niestrawnymi składnikami, które często spotykane są w tradycyjnych odżywkach białkowych. Oznacza to, że możesz cieszyć się wszystkimi jego zaletami, bez żadnych trudności i nieprzyjemnych skutków ubocznych.

Jeśli więc szukasz białkowej alternatywy, zwłaszcza na upalne dni, JUICY Protein jest dla Ciebie idealny. Jest lekki i orzeźwiający, a dzięki subtelnym owocowym smakom oferuje przyjemny sposób na dostarczenie potrzebnego białka bez niepotrzebnego rozstroju żołądka. A wraz ze stale rosnącym trendem na czyste, klarowne napoje białkowe, mogą one stać się dobrym podstawą żywienia sportowców.