Gorąca lemoniada imbirowa
Gorąca lemoniada imbirowa

Gorąca lemoniada imbirowa

Gorąca lemoniada imbirowa

Filiżanka ciepłego napoju rozgrzeje nasze ciało i duszę w mroźne zimowe dni. Ulubionym napojem jest szczególnie gorąca herbata, którą chętnie popijamy w domu lub w pracy. Ale czy kiedykolwiek próbowałeś zamienić herbatę na gorącą lemoniadę? Rozgrzej się w zimowe dni lemoniadą imbirową, pełną witamin, minerałów i przeciwutleniaczy.

Składniki

Przygotowanie

Podgrzej wodę w czajniku do 80 stopni. Do dzbanka dodaj miętę, plasterki cytryny, 4 miarki HypoFit i 1 miarkę witaminy C w proszku, a następnie zalej gorącą wodą. Wymieszaj i możesz podawać.

Gorąca lemoniada nie tylko rozgrzeje, ale także uzupełni naszą dietę w niezbędne witaminy i minerały. Podczas chłodnych dni nasz organizm jest podatny na różne choroby immunologiczne, dlatego tak ważne jest utrzymanie zdrowej, urozmaiconej i prawidłowo zbilansowanej diety w celu wsparcia naszego organizmu. 

RADA: Możesz wzmocnić układ odpornościowy za pomocą naturalnego suplementu diety Premium Colostrum. Siara jest naturalnym źródłem immunoglobulin, czynników wzrostu, laktoferyny, lizozymu, witamin, minerałów i aminokwasów. Immunoglobuliny są to przeciwciała, które organizm potrzebuje, aby chronić się przed obcymi substancjami - chroniąc w ten sposób przed zachorowaniem lub ciężkimi powikłaniami