Orzeźwienie i białko? Koniecznie wypróbuj nowy JUICY PROTEIN Więcej na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Amino BCAA Forte 2:1:1

Suplement diety Produkt zawiera witaminę B6 Nie zawiera żadnych substancji znajdujących się na liście substancji zabronionych Światowego Kodeksu Antydopingowego Produkt nie zawiera surowców modyfikowanych genetycznie

Amino BCAA Forte zawiera niezbędne aminokwasy: leucynę, izoleucynę i walinę w stosunku 2:1:1 dla mięśni. Dla jeszcze lepszego wykorzystania i szybszego wchłaniania produkt został wzbogacony również o witaminę B6. Amino BCAA Forte przyspiesza regenerację potreningową oraz wspomaga budowę masy mięśniowej... Czytaj więcej

Amino BCAA Forte 2:1:1
Opak.:
Cena:
112.00 zł

Podstawowy opis produktu

BCAA stanowią aż 35% masy mięśniowej, a w pracujących mięśniach biorą udział w produkcji energii. Aminokwasy Amino BCAA Forte to aminokwasy, które biorą udział w syntezie (tworzeniu) białek mięśniowych,  w ten sposób wspomagają wzrost komórek mięśniowych w sporcie i aktywności fizycznej. Składają się z niezbędnych aminokwasów rozgałęzionych leucyna, izoleucyna i walina  w proporcji 2:1:1, których organizm nie jest w stanie wyprodukować samodzielnie, dlatego konieczne jest czerpanie ich z diety lub suplementacji. 

Dla wydajniejszego wykorzystania i szybszego startu aminokwasów skład wzbogacono o witaminę B6, która przyczynia się do prawidłowego metabolizmu ważnego dla produkcji energii oraz zmniejszenia zmęczenia. Aminokwasy BCAA Forte są natychmiastowym źródłem energii, ponieważ są wykorzystywane bezpośrednio z krwiobiegu, skąd przechodzą do komórek mięśniowych, które chronią i zwiększają swoją objętość. 

AMINO BCAA FORTE zawiera:

 • Mieszanka 2:1:1 aminokwasów - leucyna, izoleucyna, walina - to grupa trzech z ośmiu niezbędnych aminokwasów potrzebnych do wytworzenia białka. Stosunek aminokwasów 2:1:1 to najbardziej idealny wybór w przypadku spalania tłuszczu.
 • Witamina B6 - służy do prawidłowego metabolizmu białek i glikogenu oraz prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

Produkt jest wskazany

 • Dla sportowców uprawiających sporty wytrzymałościowe (kolarstwo, bieganie itp.)
 • Na regenerację po intensywnym treningu
 • Na wzrost mięśni i ochronę przed utratą mięśni
 • Po ciężkim i intensywnym wysiłku fizycznym

Zalecana dawka

 • 4 kapsułki przed treningiem – są natychmiast wchłaniane do krwiobiegu i działają jako nośnik energii
 • 4 kapsułki po treningu - aby zapobiec rozpadowi białek mięśniowych, umożliwić rozwój i wzrost masy mięśniowej
 • Dla bardziej efektywnego stosowania zalecamy przyjmowanie go z posiłkiem, z witaminami z grupy B, lub L-karnityną.

Sposób użycia

Kapsułki należy połknąć, popijając odpowiednią ilością wody.

Wartości odżywcze

100g1 kapsułka* RWS%
L-leucyna192 mg-0,45 %
L-izoleucyna92 mg-0,2 %
L-walina92 mg-0,46 %
Witamina B60,5 mg2 mg143%

*RWS – referencyjna wartość spożycia  Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), kapsułka roślinna (hypromeloza, węglan wapnia)

OSTRZEŻENIE

Produkt nie jest zalecany do stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie wolno przekraczać określonej zalecanej dawki dziennej. Nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Po otwarciu ostrożnie zamknąć pojemnik. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Przechowywać w suchym miejscu, w dobrze zamkniętym opakowaniu w temperaturze do 25˚C, poza zasięgiem małych dzieci.

No doping – produkt nie zawiera konserwantów ani żadnych substancji z Listy Substancji Zabronionych Światowego Kodeksu Antydopingowego. Produkt nie zawiera konserwantów ani surowców modyfikowanych genetycznie.

 • L-leucyna

  192 mg
 • L-izoleucyna

  92 mg
 • L-walina

  92 mg
 • Witamina B6

  2 mg
Amino BCAA Forte 2:1:1

Recenzje produktu

 • 5 gwiazdek
  46 x
 • 4 gwiazdki
  6 x
 • 3 gwiazdki
  2 x
 • 2 gwiazdki
  0 x
 • 1 gwiazdka
  0 x

Często zadawane pytania

Oprócz formy, w stosunku aminokwasy leucyna, izoleucyna i walina 2:1:1 w porównaniu do proszku 4:1:1. Kapsułki BCAA są pochodzenia zwierzęcego, sproszkowane są pochodzenia roślinnego i nadają się również dla wegan i wegetarian.
Jest to stosunek leucyny, izoleucyny i waliny. Pierwsza leucyna to kluczowy aminokwas, który działa jak klucz i rozpoczyna syntezę komórek mięśniowych. Im wyższy stosunek, tym bardziej optymalny wzrost mięśni.
Amino BCAA Forte są pochodzenia zwierzęcego.
Połączenie BCAA + ThermoFit (lub L-karnityny) + ArgiNO Drink to idealna kombinacja przedtreningowa. Przygotowuje organizm do maksymalnej wydajności, poprawia przepływ krwi do mięśni. Fizycznie i psychicznie przygotowuje ciało do występu sportowego. Takie połączenie wspomaga również późniejszą regenerację po wysiłku.